2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Genel anestezide kararlı mısın, yemek yiyince spinal de yapmıyorlar ki bekletiyorlar😔
Ben de sabah magnezyumu içmeyi unuttum sanırım, tam hatırlamıyorum🤦🏻‍♀️ sürekli ateş basan türden kasılma yaşıyorum ama düzenli değil, azönce tekrar içtim dayanamadım
panik atağım sebebiyle spinal başlarsa bile genele döner muhtemelen , ilaç alerjileri korkumdan sürekli nabzım yüksek hastane ortamında nst de bile ağladım bisey oluyor bisey oluyor dedim ondan korkum her ikisini deneyimlemek istemem :KK43: kendim dışında çok rahatım hastanede halbuki benden iyi hemşire olurdu 🤭 konu kendim olunca o hastanedeki beyaz ışıklar bile atak getiriyor serum yerken vs
Spinalde de yemek yiyince yapmıyorlarsa demek bekletirler 😳😳 ben dedim alırlar heralde acilden diye de her iki türlü bekleniyorsa uyutup alsınlar napcam bilmiyorum illa çıkacak çocuk bi şekilde sağlıkla gelsin de

Yemek yedik aniden suyun geldi sezeryan olacak belli hemen doğuma almıyorlar mi sezeryana Allah korusun bebek.susuz kalır enfeksiyon olur

panik atağım sebebiyle spinal başlarsa bile genele döner muhtemelen , ilaç alerjileri korkumdan sürekli nabzım yüksek hastane ortamında nst de bile ağladım bisey oluyor bisey oluyor dedim ondan korkum her ikisini deneyimlemek istemem :KK43: kendim dışında çok rahatım hastanede halbuki benden iyi hemşire olurdu 🤭 konu kendim olunca o hastanedeki beyaz ışıklar bile atak getiriyor serum yerken vs
Spinalde de yemek yiyince yapmıyorlarsa demek bekletirler 😳😳 ben dedim alırlar heralde acilden diye de her iki türlü bekleniyorsa uyutup alsınlar napcam bilmiyorum illa çıkacak çocuk bi şekilde sağlıkla gelsin de
H hersey guzel
Hayati bir durum oluyorsa tabi ne olursa olsun hemen alırlar ama öbür türlü hadi bunu artık alalım dediklerinde bekletiyorlar..
Yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik az kaldı dişimizi sıkalım 🙏🏻 sağlıkla gelsinler de şekli önemli değil

ben annem ve eşim bir gün bile kalamayız aynı evde ikisi de hoşlanmıyor birbirinden beyli hanımlı konusuyorlar 10 gün bile iyi bir süre hoş dün bir arkadaşım ile konuştum eşi ile annesi arasınsa hiç sorun olmamış ama bu bakım zamanı baya sorun yaşamışlar kız çok yıpranmış bunlar da çok oluyor :KK43: tabi biz aynı şehirdeyiz annem sabah gelir aksam gider ama gece kimse kalmayacak benle de :KK43:
Bir insanla aynı evin içine girince anlaşıp anlasamayacagin belli oluyor zaten benimkiler nasıl.olcak bilmem benimkide diyor 1 ay kalacam bakalim pek.sanmiuorum kalacagina

herkese benden kahve kızlar özellikle yorulmuş annişlere iyi gelir ben kv leri duydukca üzülüyorum benim kv sürekli gelmez diğer çocuklarınada gitmez herkes rahat etsin der geldiğindede yapılacak iş varsa yapar yemekleri bile yapar allah razı olsun dün eltimle 10000 tl yollamış doğumda lazım olur diye halbuki ihtiyacımız yok kendi işimizi yapıyoruz yinede sağolsun düşünmüş arada gittiğimde bile dönüşte elime para sıkıştırır oğlundan saklı ihtiyacınız olur diye keşke herkesin kv böyle olsa
Rabbım böyle güzel kalpli insana daha cok versin ne muradı varsa gerçekleşsin iki cihanda mutlu olsun çok takdir ettim çok maşallah diyelim de nazar da değmesin bizimkilere de azıcık bulaşsın şu güzel huydan

herkese benden kahve kızlar özellikle yorulmuş annişlere iyi gelir ben kv leri duydukca üzülüyorum benim kv sürekli gelmez diğer çocuklarınada gitmez herkes rahat etsin der geldiğindede yapılacak iş varsa yapar yemekleri bile yapar allah razı olsun dün eltimle 10000 tl yollamış doğumda lazım olur diye halbuki ihtiyacımız yok kendi işimizi yapıyoruz yinede sağolsun düşünmüş arada gittiğimde bile dönüşte elime para sıkıştırır oğlundan saklı ihtiyacınız olur diye keşke herkesin kv böyle olsa
Canım masallah çok şanslısın benim 2. Evliliğim ilk Kv seytanın bir şubesiydi yemin ederim şimdi ki evliliğimde Kv melek gibi Allah’ın bana bir hediyesi diyorum.. çocuğa bakmaz ama yemeğini ihtiyacını her şeyini karşılar doğumu da o ödeyecek benden dedi sağolsun 🙏🏻 Allah hepimizi iyi insanlarla karşılaştırsın.. ilkinde çok çekmiştim Suan şaşırıyorum yapılan iyi muameleye 😳🤗

Canım masallah çok şanslısın benim 2. Evliliğim ilk Kv seytanın bir şubesiydi yemin ederim şimdi ki evliliğimde Kv melek gibi Allah’ın bana bir hediyesi diyorum.. çocuğa bakmaz ama yemeğini ihtiyacını her şeyini karşılar doğumu da o ödeyecek benden dedi sağolsun 🙏🏻 Allah hepimizi iyi insanlarla karşılaştırsın.. ilkinde çok çekmiştim Suan şaşırıyorum yapılan iyi muameleye 😳🤗
benimde 2. canım ilkinden bende çok çektim şimdi dediğin gibi allahımın bi hediyesi bizimki genelde gelinlerden yanadır birşey olsa oğullarını suçlar gelinleri tutar çok karışmaz gelip gitmez siz mutlu olun der

Kizlar ben doğurdum 😍😂😂😂
Bizim. Kuş aceleci çıktı 8subati bekleyemedi..
Kordon sıkıştiriyor du bebegi doktorum alalim dedi 3 kalp atisi vs baya yüksektir bugün..
Cumartesi 13.45 de dünyaya geldi yavrum. 37.haftasiydi..
2890gram,48cm.
Ultrasonda 3100 çıkmıştı sabah😂
Ama Şükürler olsun sağlıklı yanımda, emzirme Seansi başladı..
Zorla. Uyandirip Emzirmeye çalışıyoruz, henuz süt yok bence ama emiyor öyle böyle..
Biizmkide subati bekleyemedi😂
Hahahahsh 😀😀 hayırlı olsun inş
Sayfaya girdim yine bir doğum
Allahtan güzel geçiyor doğumlar 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Canım kızlar iyi akşamlar iyi ki varsınız
Nst den sonra nöbetçi kadin doğum doktoru baktı
Bebek küçük yatisla alalım dedi
Bende kendi doktorum perşembe sezaryanimi planladı dedim tamam o zaman şu an acil bi durum yok nst de iyi yarın kendi doktorunuza bi gidin dedi bende zaten randevum var hareketleri hissedemeyince geldim dedim ama ilk defa bi meslektaşıma çok gicik oldum tavrına falan başka doktoru bi çağırayım o da baksın falan dedi bi sknti mi var dedim yok küçük diye dedi iyice sinir oldum bir kadin doğum uzmanı zaten usg dan anlamaz mı yani çok sinirlendim yarın bi kendi doktoruma gideyim de insallah 🤲🏻🤲🏻🤲🏻

X