2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Hoş gelmiş yolu bahtı açık, ömrü uzun olsun. İnşallah kolayca toparlanırsınız

Gözün aydınn çok sevindim sağlıkla kavuşmanıza Allah sağlıklı mutlu uzun ömür versin ailesiyle birlikte erkenci kuşa

Merhabalar benim böyle hafif hafif bulantım oluyordu ama iki gündür kesildi yedi haftalık gebeyim sizce normalmi korkuyorum yardımci olurmusunuz lutfennn

Hayırlı olsun canım Allah analı babalı eylesin hayırlı evlat olsun insallah

Merhabalar benim böyle hafif hafif bulantım oluyordu ama iki gündür kesildi yedi haftalık gebeyim sizce normalmi korkuyorum yardımci olurmusunuz lutfennn
Merhabalar en ufak ilgisi bile yok bulantı ile hamileleliğinizin arada olur arada gecer bazısının hiç olmaz bazısının çok olur keyfini çıkarın hamileliğinizin

Hayırlı olsun gülerek büyütün sağlıkla inşallah Ocak bebişlerimiz devam ben de yarınki kontrole ordan direkt doğuma gidebilme ihtimalimi hesaplayarak gidicem

Ayyy şok oldum hos geldi kuzumuz
Kontrole gitmiştin öyle mi hadi alıyoruz dedi doktor nasıl oldu acaba bir de spinal mi genel mi oldu canım
Allah analı babalı büyütsün evinize neşe bereket geldi darısı bizeeee

Gününü bekleyemedi senin Minnoş ta Hayırlı olsun canım çok sevindim Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah

Rica ederim ama yinede bence Aygül hoca da görmeli Instagram adresine bak düşük över rezervinden kaynaklı hastalarında genelde tüp bebek öneriyo ama aşılama da önerebilir belli mi olur istememe sebebi ne eşinin eğer böylesi hayırlı olacaksa böylesi daha iyi Rabbim en güzel yaratma şeklini bilir siz Allah'a güvenin gerisini ona bırakın elbette bı vesileniz olacak hakkınızda hayırlısını dilerim bence eşin tüp bebeğe olumsuz bakmasın bak bide kendiis de meslektaşıymis belki umut Aygül hoca dadir kime.niye kime kısmet

Şeker de daha erken mi alıyorlar yoksa ciğerler geç gelişiyor diye bekletiyorlar mı
Bende yeni doğum yapmış biri olarak 23 ocakta sezeryan oldum bebekeri 38 haftaya kadar bekletiyolar erken almak istemiyorlar ciğer gelişimden kaynaklı erken doğarsa ciğer gelişimi için iğne yapiliyomus o yüzden ne kadar geç k kadar iyi ama 40 haftayı da beklemiyolar

Bende dün otururken değil ama her ayağa kalktığımda resmen bebek atağa geçip var gücüyle aşağı bastırıyordu. Cuma kontrolde başını yerleştirmiş demişti zaten baskı artmıştı. Akşamda yarım saat 5dkda bir kasılmam oldu sonra karnım taş gibi oldu sıcak duş alıp uzandım devamı gelmedi. Ben her an bekliyorum artık hala ara ara akıntı ile birlikte kan geliyor çok az doktorum açıklık muayenesi yapmadı 5şubatta kontrolüm var bakalım dayanacak mı

Papatyamveben-Mavi tebrik ederim sağlıkla büyütün bebeğinizi. Emzirmeye ve pozitif düşünmeye devam süt yok değil fışkırıyor diyeceksiniz bol sütlü gazsız bol uykulu mis kolulu günler diliyorum ☺

Kızlar prenses doğum için doktoru ile konuşan var mı ? 31.haftada sezaryen planlıyorduk 34de normal yapabilirsin dedi doktor tam sezaryene alışmıştım simdi normal dogum stresi sardı prenses doğum çok aklıma yatıyor ama şartları falan var mı herkese yapılıyor mu bebeğe bir zararı var mı hiç soramadım doktora heyecandan

gözünüz aydın sağlıcakla büyütün inşallah hayırlı evlat ömrü uzun olsun inşallah analı babalı büyümek nasip olsun

Ya maşallah bir bebeğimiz daha sağlıkla doğmuş şükür gözün aydın sağlıklı sıhhatli güzel ömürlü hayirli bir evlat olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…