2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Hımm anladım canım peki nişan mutlaka gelmesi gerekiyor mu acaba 🤔
Yok herkeste olmuyor işte değişik değişik bazılarının suyu önce geliyor ben de bu su gelmesini yasamadim mesela, bazılarını sancı sıkıştırıyor ama illa anlıyorsun ya bu farklı diyorsun

ben annem ve eşim bir gün bile kalamayız aynı evde ikisi de hoşlanmıyor birbirinden beyli hanımlı konusuyorlar 10 gün bile iyi bir süre hoş dün bir arkadaşım ile konuştum eşi ile annesi arasınsa hiç sorun olmamış ama bu bakım zamanı baya sorun yaşamışlar kız çok yıpranmış bunlar da çok oluyor :KK43: tabi biz aynı şehirdeyiz annem sabah gelir aksam gider ama gece kimse kalmayacak benle de :KK43:
Off böyle olunca da insan üzülüyor. Arada kalmak kötü. Hiç akraba ortamında vs böyle bir şey olan olmadığından bana da tuhaf geliyor.:KK43:

Ay kızlar bende ishal
Gibi oldum gece gece yakın mı acaba 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
Bence son haftalarda olabilen bir şey hormonal dalgalanmalardan vs. Ben 1 haftadır ara ara ishal oldum ama normal doğum belirtisi olan ishal kasılmalara bağlı bir iki gün süren peşine doğum olan bir şey, bu bizimki hemen doğum demek değil bence

Yok herkeste olmuyor işte değişik değişik bazılarının suyu önce geliyor ben de bu su gelmesini yasamadim mesela, bazılarını sancı sıkıştırıyor ama illa anlıyorsun ya bu farklı diyorsun
Anladım canım inşallah geç olmadan anlarım. Kuzenimin çocuğu pisliğini yutmuş gittiğinde hemen almışlardı 10 gün falan küvöz de kalmış 😕

Kizlar ben doğurdum 😍😂😂😂
Bizim. Kuş aceleci çıktı 8subati bekleyemedi..
Kordon sıkıştiriyor du bebegi doktorum alalim dedi 3 kalp atisi vs baya yüksektir bugün..
Cumartesi 13.45 de dünyaya geldi yavrum. 37.haftasiydi..
2890gram,48cm.
Ultrasonda 3100 çıkmıştı sabah😂
Ama Şükürler olsun sağlıklı yanımda, emzirme Seansi başladı..
Zorla. Uyandirip Emzirmeye çalışıyoruz, henuz süt yok bence ama emiyor öyle böyle..
Biizmkide subati bekleyemedi😂

Kizlar ben doğurdum 😍😂😂😂
Kordon sıkıştiriyor du bebegi doktorum alalim dedi 3 kalp atisi vs baya yüksektir bugün..
2890gram,48cm.
Zorla. Uyandirip Emzirmeye çalışıyoruz, henuz süt yok bence ama emiyor öyle böyle..
Aceleci kuş grubu oldu grubumuz resmen 😂 Gözünüz aydın Allah analı babalı büyütsün çok sevindim herşeyin yolunda olmasına 🧿 Çok heyecanlı artık bütün kontrollere hazırlıklı gitmek lazım

Kizlar ben doğurdum 😍😂😂😂
2890gram,48cm.
Şok oldum şu an 😅 Sağlıkla güle güle büyütün yavrunuzu. Bahtı açık olsun. Sütlerin de gelsin hemen yavruşa.

Kizlar ben doğurdum 😍😂😂😂
2890gram,48cm.
Yine şubatı bekleyemeden gelen bebiş daha 😍 oy maşallah Allah analı babalı büyütsün. Gözünüz aydın tebrik ederim 🧿 Emzirdikçe süt de gelir inşallah 🙏🏻

Kizlar ben doğurdum 😍😂😂😂
2890gram,48cm.
Ay maşallah hoşgeldi minik kuş gözünüzaydın 😍 Allah analı babalı büyütsün, hayırlı güzel ömrü olsun inşallah 🙏🏼

Bence son haftalarda olabilen bir şey hormonal dalgalanmalardan vs. Ben 1 haftadır ara ara ishal oldum ama normal doğum belirtisi olan ishal kasılmalara bağlı bir iki gün süren peşine doğum olan bir şey, bu bizimki hemen doğum demek değil bence
Kasılmayla mı oluyormuş benim tam da öyle bi iki kasılmam oldu ağrılı sonra ishal oldum

karnım sırtım belim baya ağrıyor dönüşümlü. Hayır kaç aydır regl ağrısını da unuttum 😅 inşallah anlarım doğum sancısını
Bende dün akşam markete gittim gitmez olaydım dünden beri belim ağrıyor. Az önce de tuvalete kalktım regl ağrısı gibi bir ağrım var. Doğum sancısı çekenler çok şiddetli belden kasıklara ve karına ağrı vurduğunu ve mutlaka doğum sancısı olduğu anlaşılır diyorlar. Regl ağrısından farklı ve şiddetli sanırım, bence ayırt ederiz diye düşünüyorum. Yani inşallah 😁

Kizlar ben doğurdum 😍😂😂😂
2890gram,48cm.
Hayırlı olsunn gözünüz aydın 😍😍bol bol sütünüz olsun inşallah ❤️❤️

Kızlar 35+4 üm bugün karnım çok sert bel ağrım var ve bebeği çok aşağıda hissediyorum.Kafasıyla elleriyle oyuyor sanki.Normal mi acaba 🙁 uyumaya çalışıyorum ama hem ağrım var hemde strese girdim şuan oyy🥲

Kizlar ben doğurdum 😍😂😂😂
2890gram,48cm.
Kuzum çok çok sevindim🥹😍😍Çok şükür sağlıklı yanında bebişin hep böyle yüzün gülsün🙌🏻🤗merak etme bende Mart diyordum ama doktor şubat diyor artık😂😂

İlk.dedikleri laf bizde hamile.olduk.eskiden tarlada dogum yaparlardı bebeginkenara koyar ise devam ederlerdi bir hamile.sen misin bunlari.ogullarin kafasına sokuyor bir kavgada bir nazla bıktım bir hamile.sen misin eskiden böyleymiş diye soyleniyorlar
Ay bunu benim kc yaptı. Düşük tansiyondan ötürü ilk 4-5 ay ayağa kalkamadım. Sürekli kusmaktan halsizlikten dermanım yoktu. Yataktan kalkıp wc gidemiyordum el ayak titremesi, baş dönmesinden.

İkide bir de eşime " e o daha düzelmedimi" diyip duruyordu. Üstüne de kendi hamilelliğinde ne zorluklar yaşadığını anlatıyordu hemen oğluna. " ben sana hamileyken 9 ay ayakta ütü yaptım, neler çektim" falan diyordu.

Ama ben ne yaptım. Annen beni çok kırdı dedim eşime. Bu bir sidik yarışı değil ve herkesin hamileliği farklı dedim. Eşim de sağolsun bana hak verdi.

Maalesef erkek annelerinin çoğu sorunlu. Ya sen annesin, bu dünyada senin yerin asla doldurulamaz. Niye benimle yarışıyon. Niye eşime sanki kendi eşinmiş gibi davranıp kıskanıyon. enteresanlar gerçekten.

X