2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
nigu cum hg aramıza nasılsın nasıl gidiyor hala yatmaya devam mı artık risk yoktur umarım
Sağol canım.Yok kuzum artık kalkıyorum ama evin işini annem görüyor 8 aydır yanımda ağır işleri yapmıyorum izin vermiyor doktor biraz sabr edicem..Sende durumlar nasıl?

Sağol canım.Yok kuzum artık kalkıyorum ama evin işini annem görüyor 8 aydır yanımda ağır işleri yapmıyorum izin vermiyor doktor biraz sabr edicem..Sende durumlar nasıl?
şükür canım onada dediğin gibi maşallah bak zaten azkaldı allahın izniyle doğunca tüm hepsi geçecek evladının kokusunu alınca ben de iyiyim şükür bi sıkıntı yok şeker e birde tansiyon eklendi benim minnoş kilo alamıyormuş geçen pazartesi bakıp kesin bişey diyecekti gittim benim dr yokmuş yarına kaldı bakalım yarın ne diyecek hala kilo almıyorsa alabilirim demişti inşallah kilo almıştır

Aynen çok şükür.Benim doktorum dedi 37 görmek istiyorum sanki sonra almayı düşünüyor ondan sende merak etme kuzum artık yaşam sınırını atlattı bebişin

Normale dönmemiş ama eskisine göre daha iyi diyor doktor suyun böyle giderse sorun yaratmaz diyor ama ben diyet yapıyorum..sende nasıl suyu?
Bir ara normale dönmüştü. Şimdi yine biraz fazlalaşmış. Ama korkma öyle çok değil diyor doktorum. Muhtemelen yediklerinden kaynaklanıyor diyor. Bu ara hiç dikkat etmedim zaten farkındayım. Beyaz ekmekler tatlılar. Şu önümüzdeki hafta bebek durursa dikkat edicem bakalım değişicek mi merak ediyorum

Kesinlikle yediklerinden kaynaklanıyor tam buğdayı ekmek bir dilim tüketiyorum sabah tatlı hiç yok sadece son haftalardı günde 2 tane kurabiye yedim belki onuda yemesem daha iyi olur ama hiç karbohidrat olmayınca çok zor oluyor bana..

Ben de çok dayanamadım bıraktım gitti. Dayanmam lazımdı biraz daha. Sen dayan bari düşünüp durmaktansa yememek daha iyi.

Ay hem de nasıl zor. Benim bu ara ne görsem canım istiyor. Ben de son 1 hafta diyorum 36+0 oldum. Şu haftayı geçirirsem inşallah biraz rahatlıcam. Allah yardımcımız olsun
Az kaldı ya sana banada hiç günler geçmiyor sanki.Amin canım Amin

Lohusalıkta en son ypılması gereken başkalarının nazını çekmek ama insanlar düşünceli davranmıyor nedense Bence söyleme annene akışına bırak biraz belki o zaman eşin de sakin olur ve müdahale etmez

Kızlar bende acildeyim
Geceden beri hareketler belirli belirsizdi
Kahvaltı yaptım yine çok hareket etmedi acile geldim
Kalp atımı var Allah’a sukur nst deyim
Benimki de mi acaba şubatı bekleyemeyecek anlamadım ya
Çok geçmiş olsun sağlıkla bekler inşallah birkaç gün daha bu seneki bebişler sabırsız çıktı sanırım. Güzel haberlerinizi bekliyoruz

Kızlar bende acildeyim
Geceden beri hareketler belirli belirsizdi
Kahvaltı yaptım yine çok hareket etmedi acile geldim
Kalp atımı var Allah’a sukur nst deyim
Benimki de mi acaba şubatı bekleyemeyecek anlamadım ya
Güzel haberlerle dönersin inşallah Grubumuzun bebeleri çok aceleci çıktı allahtan yaşam sınırını atlattık hepimiz. Bizi habersiz bırakma

D Dr X canım stres yapma, her şey çok güzel olacak... Bazı zamanlar baya baya derin uyuyorlar. Son haftalarda ben çok yaşıyordum...

aaa hayırlı olsun hoşgelmiş minnoş :) Sağlıkla büyüsün inşallah emdikçe hepsi düzelir zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…