2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Bende de inanılmaz gerginlik hissi var patlayacak gibi karnım iki gündür çok rahatsızım sabahı nasıl ediyorum bilmiyorum bu çocuk nasıl aynı kiloda ben anlamadım iki hafta önce bu kadar rahatsız değildim sürekli kilo alıp almadığını düşünüyorum alacaksa da stresten almayacak çocuk
B Buffalosos sen de acaba böbrekten mi sancılanıyorsun yine, bana sanki bebek gibi gelmedi ama doktorunu ara sor bence çok kötüysen

Bende şeker var insülin kullanıyorum erken alacak 37+6 da plesantada kireçleme başlamış..bebek kilo almıyor malesef.Durmasının anlamı yok dedi doktor.riske atamam dedi.oğlumdada olmuştu..
Anladım insülin kullanırken şekerleriniz kaç çıkıyor özellikle son haftalarda dikkat edin diyorlar da

Bende aynı kafadayım. Su nişan gelmiyor bebekte hareket ediyor demekki sıkıntı yok

Bende hiç bilmiyorum tahminim sancı budur diye düşündüm şimdi de böyle kabızmış gibi his geliyor tuvalete gidiyorum bişey yok bu sancı mı acaba A Alpellali bu sancı mı oluyor
Aslında bildiğin regl sancisi ama daha yoğunu belden başlıyor karna ve kasiklara vuruyor biraz canını acıtıp geçiyor sonra tekrar başlıyor ama aralıksız sürekli ağrı acı varsa bence o sancı değil benim sancim yoktu basta nişan gelmişti ilk doğumda bariz kahverengi hani ilk adet olduğunda gelir ya öyle lekeleme gece gelmiş sabah farkedip hastaneye gitmiştim açılma vs yoktu muayenede gözlem altında kalmamı istedi doktor sonra asistanlar bakarken açılmamı başladı bir, iki, üç derken dördü buldu makat gelişti benim oğlan benim öyle sanci çekip bir de sezaryen olmamın nedeni kuvezde yer bulunamamasiydi. Yani başlarda ilk iki parmak da hiç acı çekmedim hatta keşke normal olsaydı ne varmış bunda demistim ama açılma arttıkça bariz hissettiriyor sancı ayırt ediyorsunuz

valla hiç anlamadım ben de takip ediyorum bakalım düzenli değil ama içimde bir his var gelecek gibi garip bir his ara ara başım dönüyor gibi oluyor sancı girince panik yapıyor da olabilirim

Ben de baktım taktikca takacağım üzüleceğim bu da ne bebeğe ne bana yarayacak aldım elime Örgü onunla oyalaniyorum bir şeylerle oyalanmazsam geçmeyecek günler

Anladım insülin kullanırken şekerleriniz kaç çıkıyor özellikle son haftalarda dikkat edin diyorlar da
salı günü sezeryana alacak doktorum,aslında dikkat ediyorum ama ogün birden düstü anlamadim.Tokluk 1.saat 140 ı gecmiyordu.ayni zamanda diyette yapıyorum.ona rağmen 180 olduğuda oldu.Son haftalar biraz farklilık gösteriyor.

Benim de değişiyor canım avlik 95 110 arasi değişiyor yokluk 135 180 arasi değişiyor bazen kaçırdığım da 230 cibmvaro goruyorum

Bende şeker var insülin kullanıyorum erken alacak 37+6 da plesantada kireçleme başlamış..bebek kilo almıyor malesef.Durmasının anlamı yok dedi doktor.riske atamam dedi.oğlumdada olmuştu..
Hiç bende böyle sorunlar olmadı canm ama bebeğin hareketlerini kontrol et riskli donemi atlattık sukur sağlıkla gelsin

Hiç bende böyle sorunlar olmadı canm ama bebeğin hareketlerini kontrol et riskli donemi atlattık sukur sağlıkla

Benim de değişiyor canım avlik 95 110 arasi değişiyor yokluk 135 180 arasi değişiyor bazen kaçırdığım da 230 cibmvaro goruyorum
Evwt benimde ayni ama ben 2 çesit insülin kullanıyorum.uzun süre ve kısa süreli.Çok sükür bu güne kadar iyi geldik.saģlikla kucaklarımiza alalim inşallah.

Hımm anladım canım peki nişan mutlaka gelmesi gerekiyor mu acaba

O gerginlik karnımda benimde var bebeğin hareketleri hep aşağıda benim baskı baskı dediğim gibi ben bugün dogiracam diye uyanıyorum

ben annem ve eşim bir gün bile kalamayız aynı evde ikisi de hoşlanmıyor birbirinden beyli hanımlı konusuyorlar 10 gün bile iyi bir süre hoş dün bir arkadaşım ile konuştum eşi ile annesi arasınsa hiç sorun olmamış ama bu bakım zamanı baya sorun yaşamışlar kız çok yıpranmış bunlar da çok oluyor tabi biz aynı şehirdeyiz annem sabah gelir aksam gider ama gece kimse kalmayacak benle de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…