2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Yaaaa tebrik ederim kuzum maşallah Allah analı babalı sağlıklı ömrü bahtı güzel olsun aceleci olacağınin sinyalini veriyordu nst gitcekti sonrasında yazmamış acaba doğum nu gerçekleşti dedim içimden

Kızlar bende acildeyim
Geceden beri hareketler belirli belirsizdi
Kahvaltı yaptım yine çok hareket etmedi acile geldim
Kalp atımı var Allah’a sukur nst deyim
Benimki de mi acaba şubatı bekleyemeyecek anlamadım ya
İnşallah bekler ara ara oluyor sanki bu hareketsizlik dün benimkinin de öyle aman aman değildi hareketleri bu sabah düzeldi inşallah sizde de yoktur bir sorun eve dönüp perşembeyi beklersiniz

İnşallah bekler ara ara oluyor sanki bu hareketsizlik dün benimkinin de öyle aman aman değildi hareketleri bu sabah düzeldi inşallah sizde de yoktur bir sorun eve dönüp perşembeyi beklersiniz
Benim de öyle. Dün geceden beri azdı hareketler kahve içtim çikolata yedim kıpırdanıyor. Yerleri dar diye normal bence

Kizlar biraz once birden baş donmesi yaşadim cok kotuydu annemgildeydim Sükur onlara zor seslendim suan elim ayaklarim bacaklarim titriyor hayatim boyunca olmadi boyle bisey olmadi ac degilim tansiyonum normal varmi bunu yaşayan korktum

Kizlar biraz once birden baş donmesi yaşadim cok kotuydu annemgildeydim Sükur onlara zor seslendim suan elim ayaklarim bacaklarim titriyor hayatim boyunca olmadi boyle bisey olmadi ac degilim tansiyonum normal varmi bunu yaşayan korktum
Bende 2-3 kez oldu bu ara, tahminim demir eksikliğinden kaynaklı. 130-140 falan nabzım vardı, nabzınıza baktınız mı taşikardik olabilirsiniz

Halimi gören bu hafta doğurursun diyor hiç iyi değilim sürekli kasılma yaşıyorum ağrı var belden giren ama düzenli değil.. nefes nefeseyim devamlı, bas dönmesi sersemlikte var. Sürekli büyük tuvaletim geliyor ne yesem gidiyor iki saatte bir resmen
Bizim kedimiz doğum yapmıştı iki üç gün önceden bi hallere girdi aynı onun gibi oldum nefes alamıyorum yürüyemiyorum sabah dışarı çıktık annemler falan halimi gördü kadın korkudan çantasını hazırlamaya başlamış o da gelecek diye herkes telefon tetikte diyor çok korkuyorum çok kötü hissediyorum ağlamak istiyorum hep hasta gibi his bu garip bisey , acil hastaneye gidersem sezaryene alırlarsa genel anestezi de yapmazlar yemek yiyorum cünkü

Bende 2-3 kez oldu bu ara, tahminim demir eksikliğinden kaynaklı. 130-140 falan nabzım vardı, nabzınıza baktınız mı taşikardik olabilirsiniz
Nabiz 100 yaziyor tansiyon aletinde ama kandada demir eksikligi gorunmuyor ki bilemedimsuan mide bulantisina ve bas agrisina cevirdi

Bende doğurdum...37+4 de gece aniden suyum geldi uyku arasinda.bebek yanimda isteyen herkese rabbim nasip etsinn
Gözünüz aydın sağlıkla büyütün bebeğinizi
Belden giren ağrınıza kasılma eşlik ediyor mu? Eğer etmiyorsa korkmayın lütfen. Tecrübelerime dayanarak söylüyorum doğum başlamadan insana bir enerji geliyor o ağrılar falan uçup gidiyor gibi oluyor buda Allahın bir yardımı sanırım doğumu kolay geçirebilmemiz için. Yanlış hatırlamıyorsam sağlık problemlerinizde vardı ağrılarınız huzursuzluğunuz tamamen ona bağlı olabilir.
Rabbim sıkıntılarınızı gidersin inşirah ferahlığı versin amin

kızlar bu hafta bende benzetmek gibi olmasın ama yoğurt gibi koyu beyaz akıntım var neden olabilir sürekli iç çamaşır değiştiriyorumbayada çok geliyor ıslaklığırahatsız ediyor teyzem doğumun yakın laşmış ondan dedi ama bana başka bişey gibi geldi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…