2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Kizlar normalde arada sucuk haric salam sosis tarzi seyler hic tüketmemde bi kere yesem birsey olurmu asiri canim istiyor tüketen varmi
Ben hamileliğim boyunca sucuk tükettim iyice piştiğinden emin olup tabi.Ama salam sosis tüketmedim.Geçen misafirlikte pizzada vardı dayanamadım yedim orda sadece

Kizlar normalde arada sucuk haric salam sosis tarzi seyler hic tüketmemde bi kere yesem birsey olurmu asiri canim istiyor tüketen varmi
Hamileliğim boyunca salam sosis hiç tüketmedim ama sucuğu güvendiğim bir markanın alıyorum iyice kızartıp 1-2 parça yiyorum ayda 1 ya da 2 ayda bir yiyorum canım çekiyor

Emzirme yastığı aldınız mı kızlar. Link atar mısınız alanlar varsa
Ben bundan aldım canım
Yastığı güzel dolgun
Bazı yastıklar çok yumuşak oluyormuş

Ben kahvaltılarda falan önüme geldiğinde sucuk yedim canım çektiyse,onun dışında karışık pizza falan da yediğim oldu sosis salam gitti öyle arada

Ben sosis tükettim ama iyice piştiğinden emin olduktan sonra. Haşlayıp tüketebilirsin bence. Bir kere de dayanamayıp bir dilim salam yedim ama öncesinde tosta bastım mümkün olduğunca pişirmeye çalıştım onu da

Kızlar, hastane için yanınıza mama Aldınız mı? Alacak mısınız?
Sezeryan de 1.2 gün sonra geliyor genelde süt.
Geçenlerde konuşuldu ama markaları unuttum, alanlar yazarsa sevinirim
Ben alıcam e bebek indirimini bekliyorum
Bir yakınımın tavsiyesi üzerine golden goat alıcam ben. Daha önce konuşulmuştu burda da başka markalar önerilmişti ama aralık ve ocak anneleri gruplarında yapılan yorumlardan kabızlık ve gaz ile ilgili en az şikayeti bu markadan aldıklarını gördüm. Sadece daha çabuk acıkıyormuş çocuk, dezavantaj olarak onu belirtmişler. Siz yine bir çocuk doktoruna da sorabilirsiniz

Merhaba 35. Haftadayım bebek hep bir tık geriden geliyordu ama bu aralık açılmaya başladı ve şu an 4 hafta geride böyle bir deneyimi olan var mı? Acil doğum olsa bebeğin sağlığı ve riskler neler olur endişeliyim

Kızlar dudağımdan uçuk çıkmış kabartisi oluşmuş bı sakinca olur mu ki bebeğe uçuk çıkartan var mı hangi kremi kullandınız

Böyle takım olarak aldım.aralik ayında kampanya vardı 850tl almistim

Teşekkürler kızlar inceleyim ona göre karar vereyim

Hipp az kilo aldırıyormuş diye duydum aslında bende hipp alacaktım ama baya düşük kilo da seyrediyorlarmış bi kaç annenin yorumunu okudum ne kadar doğru bilemiyorum
Olmazsa değiştiririz mama da bez gibi deneme yanılma şeklinde bana kalırsa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…