2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Kızlar benim sezaryen tarihim 2 şubattı ama Salı günü muayeneye gidince doktora 5 Şubat olarak değiştirteceğim. 2 Şubat cumaya denk geliyor doğum olduğu gün babalık izni başlıyor ve eşim hafta sonu zaten izinli olduğu için babalık izninden 2 gün boşa gitmiş oluyor. Sizlerin de bilgisi olsun günlere dikkat edin eşleriniz hafta sonu izinliyse pazartesi sezaryen için en mantıklı gün bence 👍🏼
Bende Allah nasip ederse Çarşamba günü olsun istiyorum 10.gün cumaya geliyo sonraki 2 günde haftasonu tatili 12 gune birleşsin diye 😁😍

Emzirme yastığı aldınız mı kızlar. Link atar mısınız alanlar varsa
Canım almadıysan bunu öneririm hem uygun fiyatlı hemde çok dolgulu basit değil 😊 bir de n11 ilk siparise 50tl falan indirimde veriyo miss 😁

Eklentiler

• IMG_1374.png
    IMG_1374.png
    318,4 KB · Görüntüleme: 68
  • IMG_1340.jpeg
    IMG_1340.jpeg
    121,2 KB · Görüntüleme: 70
Uzman doktor muydu ? Ben de hastaneye gittim asistan baktı bana ama yeni öğreniyordu belli. 3 gün önce özeldeki doktorum bana 8 gün falan önde olduğunu söylemişti. Bu doktor 8 gün geride ölçtü 😀 bir şey demedim ben. Sonra bebeğinin gelişimi geri demişler miydi sana dedi. Hayır 3 gün önceki ölçümler yanımda isterseniz göstereyim dedim. Sonra bida ölçtü he tamam dedi 😀😀
Yok canım baya kaç yıllık doktor ki zaten maalesef gerilemiş doğru söylüyormuştu yani 😕

Kızlar, hastane için yanınıza mama Aldınız mı? Alacak mısınız?
Sezeryan de 1.2 gün sonra geliyor genelde süt.
Geçenlerde konuşuldu ama markaları unuttum, alanlar yazarsa sevinirim 🌸

Ben almadım ama kesinlikle alacağım hastanede veriliyor ama yetersiz kalıyor. İlk çocuğum sarılık oldu bu yüzden ağır atlattı ışık verildi. Bir hafta kullanmayı düşünüyorum mamayı

Hastanenin hemen yanında eczane olduğu için almadım ihtiyaç olursa alırım diye düşündüm. Bir bakmışsın odaya gelir gelmez sütümüz gelmiş belli mi olur 😊 İhtiyaç olursa hipp 1 almayı düşünüyorum mamalar baya zamlanmış dün markette gördüm de insallah sütüm gelir diye dua ettim 😁

Benim sezeryandan odaya ciktim gogus ucumu sıktılar baktilar sütüm geldi ilk dogumumda.ama bunda aksi durum olursa hipp combiotic aldiririm yanimda goturmem.

Hastanenin hemen yanında eczane olduğu için almadım ihtiyaç olursa alırım diye düşündüm. Bir bakmışsın odaya gelir gelmez sütümüz gelmiş belli mi olur 😊 İhtiyaç olursa hipp 1 almayı düşünüyorum mamalar baya zamlanmış dün markette gördüm de insallah sütüm gelir diye dua ettim 😁
Bizimde hemen aşağıda eczane var aynen bend ordan alırım o zaman.
Ayy kız kardeşim. Diyo abla inşallah sütün olur ve emer. Onun 2 bebeği de çok az emdi, baya bütçe gerekiyor mamaya 😒😒

Kizlar normalde arada sucuk haric salam sosis tarzi seyler hic tüketmemde bi kere yesem birsey olurmu asiri canim istiyor 😪 tüketen varmi 🙄

Ben aptamil aldım ama ev için.Özelde doğum yapacaksanız hastane veriyor gerek olursa, boşuna yük yapmayın bence.Benim de odaya geldiğimde sıkınca memeden süt geliyordu süt var dediler hep emzirdim ama gece yetmemişti az mama takviyesi verilmişti

Kizlar normalde arada sucuk haric salam sosis tarzi seyler hic tüketmemde bi kere yesem birsey olurmu asiri canim istiyor 😪 tüketen varmi 🙄
Ben hamileliğim Boyunca çok az yedim sucuk , çok Canım Çekmişti..
Salam, sosis normalde. De sevmiyorum hiç yemedim.
İyice pişirdim birde kasaptan almıştık sucuğu

X