2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Kızlar, hastane için yanınıza mama Aldınız mı? Alacak mısınız?
Sezeryan de 1.2 gün sonra geliyor genelde süt.
Geçenlerde konuşuldu ama markaları unuttum, alanlar yazarsa sevinirim
Ben ilk 3 ay golden goat kullanmayı düşünüyorum inş gerek kalmaz ama . Kızımda da öyle yapmıştım

Yüksek gelmiş canım takip etmek lazım evde tansiyon aletin yok mu? Sabah akşam ölçsen daha iyi olur

Yüksek gelmiş canım takip etmek lazım evde tansiyon aletin yok mu? Sabah akşam ölçsen daha iyi olur
Yok canım alırım. Şu ana kadar hiç takip etmedim hep başka sorunlar vardı ya onların korkusundan aklıma tansiyon gelmemişti. Yarım saat arayla ölçtüler yine yüksek çıkınca doktorum kanla idrar istedi işte sonuç bekliyoruz

Hadi inşallah güzel sonuçlar gelir

Bazen zor bazen basit karısık canim ama eyluldeki gibi agir degilim surekli hareket halinde oldugumdan galiba eylulde oturdugum yerden kalkamiyordum
mecburen öyle oluyor ya çocuğun peşinde koşmaktan suan alparslani düşününce koltuk tepelerinde geziyor Sağlıkla kavuşun oglusunla canım

Kızlar dudağımdan uçuk çıkmış kabartisi oluşmuş bı sakinca olur mu ki bebeğe uçuk çıkartan var mı hangi kremi kullandınız
Asiklovir içeren bir krem kullanabilirsiniz kadın doğumcunuza danışıp. Bebek doğduktan sonra uçuk çıkartırsanız çok dikkatli olmanız gerekir bebekleri hasta edebiliyor basit gördüğümüz uçuk virüsleri

Teşekkür ederim evet öyleymiş neyseki bagisikligim var daha öncesinden doktorum krem ismi verdi onu kullancam

Kızlar, hastane için yanınıza mama Aldınız mı? Alacak mısınız?
Sezeryan de 1.2 gün sonra geliyor genelde süt.
Geçenlerde konuşuldu ama markaları unuttum, alanlar yazarsa sevinirim

Ben çevremdeki markette olan ve getirden hızlı söyleyebilirim diye Aptamil aldım. Küçük kutu.

Daha önce similac kullanmıştım, aşırı memnundum fakat hep stoklu gitmek gerekir, bulmak zor diye ona başlamayacağım.

Kızlar dudağımdan uçuk çıkmış kabartisi oluşmuş bı sakinca olur mu ki bebeğe uçuk çıkartan var mı hangi kremi kullandınız
Şu an bende de var, bir kaç kez daha çıkardım geçen aylarda pek bisey yapmadım kendiliğinden 1 haftada geçti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…