2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
eşim de hastanede çalışıyor bu şekilde kullandırmamışlardı hem de kızım cuma gece 11de doğdu cuma 1. gün saydılar cumartesi pazar 3 gün direk gitmişti biz de hafta başına sezaryen günü istiyoruz bu yüzden uygulamalar ne kadar farklı

Allah şifa versin canım sen de bebeişin de sağlıkla atlatırsınız inşallah

Kızlar bizde riski atlattık çok şükür Bundan sonraki süreçte biraz daha kafam rahat olacak inşallah 34+0 2 buçuk kilo olmuş bebeğim.Ağrılarım asla azalmadı ama doktorum karnımın sertliğinin son haftalara göre çok çok yumuşak olduğunu, doğumu başlatacak herhangi bir durum olmadığını söyledi şuan için 36'yı da atlatırsam inşallah ben okeyim

Bizi haberdar edin mutlaka sağlıkla gelsin bebeğiniz inşallah çok kolay bir doğum olur

Ağır sinüzitten kullandım. Enfeksiyon ilerlemesi antibiyotikten daha tehlikeli dedi doktor.

Hadi gözünüz aydın. Maşallah bebişe 36 da biter inşallah

Ben gördüğü şeyin kese oldugunu düşünmüyorum. Yanlış anlama ama forumda oyle seylere denk gelmiştim. Szın testler negatıf onun kese olabılmesi için en az betanın 3.000 olmalıydı. Üstelik bat bıle gelmemiş daha nasıl kese oluşsunki

Yok yanlış anlamam, zaten mantığa sığmıyor bu durum farkındayım ama ne bileyim her şey olabiliyor insanlarda.. Bakalım bekleyeceğim adetimi o zaman belli olur her şey

Üzmeyin kendinizi hepimiz bu yollardan geçtik. Üzülmek süreci uzatıyor ve daha da üzülüyor insan, çalışıyorsanız işe odaklanın, çalışmıyorsanız gün içinde kendinizi oyalamaya çalışın kafanızı başka şeylere verin tavsiyem. Ama gebelik tespiti için daha çok erken. Sattan 1 ay sonra çok silik çizgi ile öğrendim ben. Henüz daha var ya da yok denemez sizin için. Hakkınızda hayırlısı olsun.

Söyledim eşime kendi kurumuna tekrar soracak teşekkür ederim

Uzman doktor muydu ? Ben de hastaneye gittim asistan baktı bana ama yeni öğreniyordu belli. 3 gün önce özeldeki doktorum bana 8 gün falan önde olduğunu söylemişti. Bu doktor 8 gün geride ölçtü bir şey demedim ben. Sonra bebeğinin gelişimi geri demişler miydi sana dedi. Hayır 3 gün önceki ölçümler yanımda isterseniz göstereyim dedim. Sonra bida ölçtü he tamam dedi

Babalık izni 10 gün değil mi ? Herhalukarda bir haftasonunu kapsamaz mı ?

Kolay gelen hayırlısı ile bebişini kucağına alacağın doğumun olsun inş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…