2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Benim kemigimde zorlama sancı oluyor gibi oluyor anlık pelvis kemegi bu şekilde 1 ayı geçirdim
Baskı bende de var sanki bacaklarımın arasında düşecek gibi kemikte de ağrı oluyor. Ben pazartesi sonuna eriyorum inşallah hayırlısıyla sizinde sonuçlansın zamanı gelince

Kuzum şimdi gördüm. Ayy çok heyecanlı inşallah sağlıkla doğar yarın bu vakitlerde kucağında olur. Tabi dua ederiz. Sende rahat ol her şey yolunda olacak inşallah. Heyecanla haberini bekliyorum

İnşallah canım
leSourire çok geçmiş olsun canım, bol bkl dinlenerek atlatırsın biran önce
Çok teşekkür ederim canım

Saglikla gelir inşallah kuzum içini ferah tut rabbim kolay geçirsin inşallah

Ben artık pamuk tenini öpmek istiyorum bisssürü burnumda tütüyor sanki tanışıyor gibiyim kendisiyle
Bunu dün eşime dedim ya. Sanki böyle önceden tanıyorum da karnıma geri koymuşlar gibi özlemek gibi bi his var içimde. Çok garip. Sağlıkla kucaklamak nasip olur inşallah

Bu arada benim nstde toco değerim 18-19lardayken 3-4 kez 30ları gördü doktorum 37yi görmeye çalışalım bol su iç dedi yine susuzluktanmış kızlar. Suyu bol için 37 hafta öncesi olanlar

Benim de kasıklarım çok ağrıyordu bugün tahlil verdim idrar yolu enfeksiyonu çıktı. Yarın kültür vericem bakalım

Bu arada benim nstde toco değerim 18-19lardayken 3-4 kez 30ları gördü doktorum 37yi görmeye çalışalım bol su iç dedi yine susuzluktanmış kızlar. Suyu bol için 37 hafta öncesi olanlar
34+’da girdiğim nst’de düzenli olarak 75’i gören 3 sancım çıkmıştı. Günlük 3-3.5 litre suyu çok rahat içiyorum benimki susuzluktan ziyade biraz aceleci sanırım 2 haftadır bol istirahatteyim

Ben de su içerek biraz kendimi takip edeceğim bakalım artık 37yi göreyim de sonra ne zaman isterse gelsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…