2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Evett canım biliyorum bunu kese gibi bir yapı var dedi, doktoruma götürünce o zaman gebeliktir 1 hafta sonra gel dedi ama ben bat bekliycem sanırım tuhaf hissettim açıkçası, geç döllenme vs olabilir mi dedim bi an ama bilemedim
Yani kese gibi bir yapı diyen doktor ise beta dan sana bilgi vermesi gerekirdi..
4.gebelik geçirdim beta yükselir ve belli bir seviyeye gelince 1500 üzeri kese kontrolüne gidiliyor,
Geç döllenme ayrı bir mevzu..
Onda da daha ileri zamanda kese görünür.

Yani kese gibi bir yapı diyen doktor ise beta dan sana bilgi vermesi gerekirdi..
4.gebelik geçirdim beta yükselir ve belli bir seviyeye gelince 1500 üzeri kese kontrolüne gidiliyor,
Geç döllenme ayrı bir mevzu..
Onda da daha ileri zamanda kese görünür.
Evet tamamiyle araştırdım ve sonuç buna varıyor.. Bakalım adet günümde belli olur Normalde pazartesi çağırdı kontrol için ama bekliyeceğim sanırım, içim çokk farklı açıkçası.. Üzülüyor insan

Evet onlar daha alışıktır günde kim bilir kaç bebek giydiriyorlar . Ben bu kolaylığı kendime sakliyim o zaman en son 5 sene önce bebek aldım kucağıma 😅

Süt degil sıvı gibi bisey 2 gun sonra kontrolum var artik sorarim normal mi diye 🙄
Süt o sadece daha yeni üretmeye başlayacağı için gögusunuz şeffaf renkte yani su gibi beyaz bir akıntı sanırım bahsetiginiz artık vücutlarımiz doğuma hazırlanıyor yavaş yavaş

Kızlar son iki fgndur bebegim kaburgama giriyor böyle acı yok resmen kaburgam kırılacak gibi oluyorum nefesim kesiliyor 3defa yaşadım bunu bir kaç saniye suruyor. Öksürük falan tutuyor sonrası. Böyle bişey yaşayan oldumu. Acaba ayakları acımıyomu boyle yapımca?

Kızlar son iki fgndur bebegim kaburgama giriyor böyle acı yok resmen kaburgam kırılacak gibi oluyorum nefesim kesiliyor 3defa yaşadım bunu bir kaç saniye suruyor. Öksürük falan tutuyor sonrası. Böyle bişey yaşayan oldumu. Acaba ayakları acımıyomu boyle yapımca?
Ayakları acimiyor. Ama benim de ciğerimi kabirgami desiyor kırt kırt ses geliyor resmen

Iyi aksamlar kizlar 32 haftalik hamileyim adet sancisi gibi agrim var sizlerde de oluyormu kasiklarim siddetli agriyor varsa ne yapiyosunuz
Muhtemelen doğum sancilari baslamis. En yakın zamanda doktorunuza görünün yada acile başvurun değerlendirme ve gerekli tedaviler ciğer geliştirici vs yapilsin

X