2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Kızlar 2 gündür hastaydım
Grip oldum diye geçiştiriyordum ama maalesef corona olmuşum
Hastaneyi aradık bebek kıpırdıyorsa rahat nefes alıyorsan gelmene gerek yok dediler
2 gündür karnım taş gibi doktor hastalıktan kaynaklı kasılıyordur dedi
Çok korkuyorum dualarınızı bekliyorum🙏🥲🥲
geçmiş olsun canım bende covid geçirdiğim dönem bebek aşırı kasılıyordu karnım taş gibi oluyordu doktor bol su iç demişti ve magnezyumu arttırmıştı

Sagol canım ben magnezyumu içmeyi bırakmıştım tekrar almaya başlıyım
Magnezyumdan başka ilaç vermişmiydi
ben kaşıntı problemimden dolayı tüm vitaminlerimi bırakmıştım belki hatırlarsın yazmıştım buraya multivitamine magnezyuma ve d vitaminine başlattı göğüs hastalıklarındaki doktorumda antibiyotik ağrı kesici balgam söktürücü ve gargara yazmıştı kadın doğum doktorumda kullan dedi ektra onları kullandım bir de sürekli portakal havuç suyu içtim

Bi arkadaş vardı şuan beynim durduğu için hatırlayamadım erken doğum riski ve acilmasi vardı onunda galiba acilmasi kac cm acaba şuan ne durumda kac haftalik diye sormak istedim de ciğer geliştirici de 1 kere mi oldu
Bende 31. Haftadan beri bu durumlar var. 31. Haftada yatış olmuştu o zaman ciğer geliştirici oldu. O haftadan beri doktor hiç açıklık muayenesi yapmadı bana. Ben sürekli istirahat halinde 38. Haftaya kadar geldim. Rahim ağzı en son 23e düşmüştü. 35. Haftadan sonra onun muayenesini de yapmadı. En son 2 nst dir sancım çıktığı için açıklık muayenesi yaptı ve açılma var dedi. Sezaryen günü verdi. Ama kaç cm olduğunu söylemedi. 38+1 de alınacak.

ben kaşıntı problemimden dolayı tüm vitaminlerimi bırakmıştım belki hatırlarsın yazmıştım buraya multivitamine magnezyuma ve d vitaminine başlattı göğüs hastalıklarındaki doktorumda antibiyotik ağrı kesici balgam söktürücü ve gargara yazmıştı kadın doğum doktorumda kullan dedi ektra onları kullandım bir de sürekli portakal havuç suyu içtim
Bende d vitamini kullanıyorum içerisinde c de var ama hastane hiç ilaç yazmamış ilaca gerek yok demiş eşimede eczacı deniz suyu ve pastil vermiş
Yediğime içtiğime dikkat edicem inşallah hemen atlatırım

Kızlar merhaba şimdi başka bir doktordan geliyorum .Evet bebeğim bu hafta maalesef beslenememiş .Kanım demirim vitaminlerim hepsi bitmiş durumda ve buna devlette ki doktorum hiç bir yorum yapmamıştı.Bu yüzden maalesef bebeğim de bende sıfırı tüketmişiz.Bebeğim beslenememiş.Şimdi damardan kan ilacı takviyesi yapılıyor.İlaçlardan sonra haftasını yakalayacağını söyledi ve Burdaki doktor doğuma böyle girseydin Hayatın tehlikeye girerdi dedi siz düşünün.Şimdi cumaya kadar inşallah kilo alacağız bebeğimle dualarınıza talibim 🤲🏻

Kızlar merhaba şimdi başka bir doktordan geliyorum .Evet bebeğim bu hafta maalesef beslenememiş .Kanım demirim vitaminlerim hepsi bitmiş durumda ve buna devlette ki doktorum hiç bir yorum yapmamıştı.Bu yüzden maalesef bebeğim de bende sıfırı tüketmişiz.Bebeğim beslenememiş.Şimdi damardan kan ilacı takviyesi yapılıyor.İlaçlardan sonra haftasını yakalayacağını söyledi ve Burdaki doktor doğuma böyle girseydin Hayatın tehlikeye girerdi dedi siz düşünün.Şimdi cumaya kadar inşallah kilo alacağız bebeğimle dualarınıza talibim 🤲🏻
Canım İnşallah çabucak toparlayacaksiniz hiç. Kendini uzme❤️🤲 demir, vitamin, d vitamini vs vermemismiydi doktorun? Öncesinde kullanmıyormuydun?merak ettim

Kızlar 2 gündür hastaydım
Grip oldum diye geçiştiriyordum ama maalesef corona olmuşum
Hastaneyi aradık bebek kıpırdıyorsa rahat nefes alıyorsan gelmene gerek yok dediler
2 gündür karnım taş gibi doktor hastalıktan kaynaklı kasılıyordur dedi
Çok korkuyorum dualarınızı bekliyorum🙏🥲🥲
Çok geçmiş olsun Allah şifa versin

Bende 31. Haftadan beri bu durumlar var. 31. Haftada yatış olmuştu o zaman ciğer geliştirici oldu. O haftadan beri doktor hiç açıklık muayenesi yapmadı bana. Ben sürekli istirahat halinde 38. Haftaya kadar geldim. Rahim ağzı en son 23e düşmüştü. 35. Haftadan sonra onun muayenesini de yapmadı. En son 2 nst dir sancım çıktığı için açıklık muayenesi yaptı ve açılma var dedi. Sezaryen günü verdi. Ama kaç cm olduğunu söylemedi. 38+1 de alınacak.
Anladım sizin durum iyiymiş yine ya ben 30 da igne oldum yatış yaptm 2 gün 32 de yatış yaptım 1 gün 33 de yattım 6 gün 3 cm aciklik rahim agzi uzunluk 20 ye düşmüştü ama yumuşama yoktu bende sürekli yatıyorum artık da merak ettim erken zamanda acikligi olup da 3 4 hafta ilerleyen varmidir diye

Çok geçmiş olsun canım 🙏🏻 vitamin değerlerine bakarak mı bunu söyledi kan tahlili mi yaptı

Ben normal hastahane çıkışı ayarlamistim. Komple verecektim nasıl isterlerse giydirirler diye. Sonra planda olandan başka bi hastahane de doğum gerçekleşti. Hastahane kendi kıyafetini giydirdi. Oda kısa kollu zibin üstte tulum çorap şapka battaniye seklindeydi. Tulumda verilse giydirirler bence. Şart değil alt üst takım.
Tulumu daha derli toplu olur diye düşündüm birde alt kısmın lastiği göbeğine deymezse daha rahat eder gibi geldi . İlk çocuğumda değil ama fena bir acemilik hissi var üstümde😅
Bebeğiniz hayırlı olsun güzel günlerde büyütün ☺️

Kızlar benim sezaryen tarihim 2 şubattı ama Salı günü muayeneye gidince doktora 5 Şubat olarak değiştirteceğim. 2 Şubat cumaya denk geliyor doğum olduğu gün babalık izni başlıyor ve eşim hafta sonu zaten izinli olduğu için babalık izninden 2 gün boşa gitmiş oluyor. Sizlerin de bilgisi olsun günlere dikkat edin eşleriniz hafta sonu izinliyse pazartesi sezaryen için en mantıklı gün bence 👍🏼
Ben de bu mantıkla 5 Şubat için ısrar ediyorum ama doktorum asla kabul etmiyor Geröekten mantığını da anlamadım. 3 gün daha bekleyince ne olacak. 5 Şubat 38+6 oluyor geç de değil bence

Anladım sizin durum iyiymiş yine ya ben 30 da igne oldum yatış yaptm 2 gün 32 de yatış yaptım 1 gün 33 de yattım 6 gün 3 cm aciklik rahim agzi uzunluk 20 ye düşmüştü ama yumuşama yoktu bende sürekli yatıyorum artık da merak ettim erken zamanda acikligi olup da 3 4 hafta ilerleyen varmidir diye
Sizin bebek dönmüş müydü bu süreçte

X