2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Sol tarafıma yatarsam aynı öyle asit hissiyle uyanıp öksürük ve boğaz ağrısından duramıyorum..sağ tarafıma yatarsam olmuyor, sizin sağda da mı oluyor çok zormuş eğer öyleyse 😞 gaviscon denedin mi o daha iyi sanırım..Bebeğin pozisyonu nasıl? Benimkisi baş aşağı dönünce ben biraz daha rahatladım ama hala soluma hiç yatamıyorum hep sağıma yatmaktan çürüdü o taraf

1300 burda tutamıyorum ben de valla 🙈

valla ben deli gibi emzirdiğim halde 4. günden sonra ancak yavaş yavaş inmişti sütüm. Geliyordu da azar azar bebeğime yetmiyordu.Herkeste farklı oluyor canım sen bol bol sağ ve sıcak duşta masaj yap.Solgarın hapı da iyi oluyor bu sefer en baştan içmeye başlayacağım ben
Ben sola yatıyorum tam tersi sağa yatınca da oluyor. Her türlü oluyor kaşınma da oluyor delirmek üzerindeyim

Kizlar merhaba. Emzirme sutyeni hangisimdem kaç bedem aldiniz ben magazadan aldim bir tane amma sipariş vermedim iki tane daha almak istiyorum beden konusunda ve kalitede kararsızım ya olmaz diye. link verirseniz çok mutlu olurum
Canım ben sütyen almadım direkt atlet aldım. Arkadaşım sütyen için şey demişti sürekli karnın açılıyor üşütüyorsun. Atlet olunca karnın daha güzel kapalı kalıyor o yüzden 2 tane atlet aldım duruma göre doğumdan sonra ya yine sütyen alırım ya da atlet

Evet aynen dediğin gibi sarılık uykuya meyillilik ve uyanamama. Beslenmenin zaman alması bide reflu gibi kusmasi var. Iyi bi doktor ariyoruz yarın gidicez inşallah denk gelecektir.
Bas belası reflu midesi gelisene kadar çekmiştik biz inşallah seninki o kadar sürmez inşallah canim benim🤲

Valla bu hastalıktan sonra diyorum ki iyiki bebek doğmadan olmuşum gözüm çocuğu görmezdi anneme verirdim gönderirdim kesin yapamazdım.. şimdi de doğumda isteyen kim varsa gelsin baksın çocuğa diyorum ilk hafta ne olur ne olmaz ameliyat ağır olur vs ağrım acım olur diye kimseye yok demicem gelip baksınlar bisey olsa 🤭🥺
Gözün bebeginden başka hiçbir şey görmeyecek kime versen onu kiskanacaksin hiç merak etme onlar yine gelsin tabi yemek yapsınlar evi toplasinlar

Canım ben sütyen almadım direkt atlet aldım. Arkadaşım sütyen için şey demişti sürekli karnın açılıyor üşütüyorsun. Atlet olunca karnın daha güzel kapalı kalıyor o yüzden 2 tane atlet aldım duruma göre doğumdan sonra ya yine sütyen alırım ya da atlet
Bende bir tane atlet aldım dedim sütyende alaylm demek atlet daha kullanışlı teşekkür ederim

Kizlar merhaba. Emzirme sutyeni hangisimdem kaç bedem aldiniz ben magazadan aldim bir tane amma sipariş vermedim iki tane daha almak istiyorum beden konusunda ve kalitede kararsızım ya olmaz diye. link verirseniz çok mutlu olurum
E bebekten aldım canim.
Bir kaplı, iki kapsiz 95yaziyor.
Iki tanede Emzirme Atleti aldim

Nişan geldikten ne zaman sonra doğum oluyo acaba?
Bi yakınım varda kanaması oldu, nişanı gelmiş açılması var.
Ciğer geliştirici vs yapıldı..

X