2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Nişan geldikten ne zaman sonra doğum oluyo acaba?
Bi yakınım varda kanaması oldu, nişanı gelmiş açılması var.
Ciğer geliştirici vs yapıldı..
O kişiden kişiye ve bebekten bebeğe değişir canım ilk doğumsa uzun sürebiliyor. Bazı kadınların tam doğum açıklığına ulaşması uzun sürerken bazı kadınların da bir kaç saatte olabiliyor doğumu özellikle ikinci ve daha fazla vajinal doğum öyküsü olan kadınlar daha hızlı doğuruyor. Bebeğin haftası ve kilosu da etken. Ciğer geliştirici dediğine göre haftası küçük bebekte küçüktür daha hızlı doğum olabilir. Rabbim yardımcısı olsun 🙏🏼 Ciğer geliştirici yapılmış en önemlisi o zaten içi rahat olsun, Allah’ın izniyle sağ salim alır kucağına 🙏🏼

O kişiden kişiye ve bebekten bebeğe değişir canım ilk doğumsa uzun sürebiliyor. Bazı kadınların tam doğum açıklığına ulaşması uzun sürerken bazı kadınların da bir kaç saatte olabiliyor doğumu özellikle ikinci ve daha fazla vajinal doğum öyküsü olan kadınlar daha hızlı doğuruyor. Bebeğin haftası ve kilosu da etken. Ciğer geliştirici dediğine göre haftası küçük bebekte küçüktür daha hızlı doğum olabilir. Rabbim yardımcısı olsun 🙏🏼 Ciğer geliştirici yapılmış en önemlisi o zaten içi rahat olsun, Allah’ın izniyle sağ salim alır kucağına 🙏🏼
Anladım canım çok Sagol..
Ya baya kanaması olmuş geçen gün, nöbetçi doktora gitmiş ozaman açılma. Vs yokmuş. Devlete yönlendirilmis orda ped kontrolü yapılmış işte bide bi sıvı çekmişler o nişan sanırım.
Ertesi gün kendi doktoru bakmış açılma. Var. Nişan da gelmiş Demiş..
Serum ve ciğer geliştirici yaptılar.
33haftalik şuan.
Aminnnn sağlıkla vakti Zamanında Gelsin inşallah 🤲🤲❤️

Anladım canım çok Sagol..
Ya baya kanaması olmuş geçen gün, nöbetçi doktora gitmiş ozaman açılma. Vs yokmuş. Devlete yönlendirilmis orda ped kontrolü yapılmış işte bide bi sıvı çekmişler o nişan sanırım.
Ertesi gün kendi doktoru bakmış açılma. Var. Nişan da gelmiş Demiş..
Serum ve ciğer geliştirici yaptılar.
33haftalik şuan.
Aminnnn sağlıkla vakti Zamanında Gelsin inşallah 🤲🤲❤️
Açılması ne kadarmış?

Kızlar şimdi bir de sizden bir öneri daha isteyeceğim 🫠 lohusa uzun kollu pijama takımı nerden ne marka aldınız? Artışın bi modelini beğendim ama ben önü düğmeli istiyorum 🙏🏻
Ben bunu aldım asla iç belli etmiyor kumaşı çok iyi

Eklentiler

• 54A89DCF-CACF-4331-A74C-9AF5709305CD.png
    54A89DCF-CACF-4331-A74C-9AF5709305CD.png
    290,7 KB · Görüntüleme: 86
Kizlar merhaba. Emzirme sutyeni hangisimdem kaç bedem aldiniz ben magazadan aldim bir tane amma sipariş vermedim iki tane daha almak istiyorum beden konusunda ve kalitede kararsızım ya olmaz diye. link verirseniz çok mutlu olurum
2 tane bu üründen aldım balensiz 80B beğendim rahat uç göstermiyor.
1 tane de bu üründen aldım bu da balensiz 80C aldım sırttan tam oturdu 1 beden büyük alsam daha iyi olurmuş.

Kızlar sonunda nerdeyse herşeyi tamamladım 💪 sadece hastane çantasına günlük terlik, duş terliği, gögüs ucu kremi ve depend almam lazım. Onun dışında vardır mutlaka eksik ama yavaş yavaş toparlanır herhalde. Benim kaşıntıdan dolayı kan verdim, doktor da 36. Haftada suni sancıyla doğumu başlatabişiriz sonuçlarda karaciğerle ilgili bişey çıkarsa dedi. Benim de tutuştu paçalar apar topar herşeyi aldık internetten. Hafta içinde gelecek valiz hazırlayacağım sonra da. Bebek kıyafetlerini yıkadım ütülenecek falan ooooff çok işim var 🤣🤣

Kızlar sonunda nerdeyse herşeyi tamamladım 💪 sadece hastane çantasına günlük terlik, duş terliği, gögüs ucu kremi ve depend almam lazım. Onun dışında vardır mutlaka eksik ama yavaş yavaş toparlanır herhalde. Benim kaşıntıdan dolayı kan verdim, doktor da 36. Haftada suni sancıyla doğumu başlatabişiriz sonuçlarda karaciğerle ilgili bişey çıkarsa dedi. Benim de tutuştu paçalar apar topar herşeyi aldık internetten. Hafta içinde gelecek valiz hazırlayacağım sonra da. Bebek kıyafetlerini yıkadım ütülenecek falan ooooff çok işim var 🤣🤣
Hadi inşallah en hayırlı zamanda gelsin 🤲❤️ işlerinde de kolaylıklar canım 🌸👼🏻

Ben de koymadım. Doğuma giderken zaten girer giderim, sonra da eve gelince girerim dikişi kapatıp diye düşündüm. Çok uzun bi yatış gerekirse Allah korusun, bir şekilde havlu temin edilir evden
Bende öyle Düşündüm canım.
Insallah hemen gelırız evimize yavrularımızla🤲🌸

X