2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Muz yoğurt süt yumurta balık tavuk ben de baya etkili oldu 9 günde 327 gram almış bir de influenza olmuştum bu hafta yine baya iyi diyorum

Kızlar eve geldik devlet aciline gittim nst kağıdını vs vermediler özeldeki gibi ayrıntı çok söylemediler nst de sancın var ama rahim kapalı dediler.
Doğumhanede çatala çıktım ebe parmakla baktı canım çok yandı doğum yapılan yermiş tuhaf oldum küçük bir oda kasap gibi hissettim orda , rahim ağzı kapalı iyi bu dedi
Üstüne serum verdiler böbrek çok büyümüş onu dediler eve geldim serum biraz iyi geldi ama çok halsizim öksürük yanma devam ediyor ter içinde kalıyorum kaslarım ağrı içinde
Karnımın sertleşmesi öksürükten olabilirmiş her yerim ağrıyor

Kızlar şimdi size delilik gibi gelecek ama bu bebiş aşırı hareketli ya . Yani aklıma şu geliyor bir derdi yoktur de mi
Bugün ebe bana aşırı hareketli olması çok iyi bisey dedi hasta değilken benim de öyle çok oynuyor iyi biseymiş

Geçmiş olsun canım bir an önce toparlanırsın inşallah kendini strese sokma

Geçmiş olsun canım bir an önce toparlanırsın inşallah kendini strese sokma
Sancıyı söylemedi kaç olduğunu sadece var dedi ama hastasın ondan da olabilir dedi yine de böbrek çok büyümüş beklemez pek dediler hayırlısıyla kavuşalım yavrularımıza tek dileğim

Sancıyı söylemedi kaç olduğunu sadece var dedi ama hastasın ondan da olabilir dedi yine de böbrek çok büyümüş beklemez pek dediler hayırlısıyla kavuşalım yavrularımıza tek dileğim
Sağlıkla gelecekler inşallah haftalarımız güzel bir sıkıntı yaşamayacağız inşallah

Canım çok geçmiş olsun

N nurrr256 canım naptın nasıl oldun?
Sancı hiç durmuyor acilmada var yatıyorum hastanede bugünde yaşadığımız şehirden başka ilde olduğumuz için ailem pazartesi almaya gelecek memlekete gidicem dogum orda olucak doktor bu kadar sanciya nasıl hissetmiyorsun diyor artık ilaclarda fayda etmiyor bu sabah 3 kişi doğurdu 32 31.haftalarda dedi artık çok artmaya başladı erken doğumlar dedi

Kızlar geçmiş olsun B Buffalosos canim çok çok geçmiş olsun geçen böbreklerin iyiydi bi anda mı olmuş yine kendi doktorunuzun da bi görüşünü alın mutlaka bi ağrı sknti var mı böbrekte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…