2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Kızlar bugün regl ağrısı gibi ağrılarım var ya umarım geçicidir
Regl ağrısı doğum sancısı olabilir 1 dakikadan uzun sürüyorsa ve ritmik 5 dk’da bir olursa doğum başlamış demektir hemen hastaneye gelirsin dedi. İstersen sende bir hekiminle iletişime geç.

Kilosu zaten hep düşüktü bu hafta 2600 çıktı. Doktorum aşağıya çok gömülü daha az ölçüm yapıyorum gibi doğumda daha fazla çıkabilir dedi ama gerçekleri doğum olunca görcez
Aynen o verdikleri kağıtta da artı eksi 394 g yazıyor ben de mesela. Tahmini olarak söylüyorlar işte. Sağlıklı olsunlar da

Umarım öyledir tekrar tekrar baktı aynı dedi birde üstüne beslenemiyorsa 37de alırız diyince iyice kötü oldum

Pek girip yazamadım kızlar bizim bebiş ishal oldu sindirim sistemleri tam gelişmediği için normal miş neden 35. Haftada doğdu benim uzun süredir kasılmalar vardı ama düzenli değildi o gün en son 5dk 1 ağrılı kasılmalarım olunca kontrole gittim düzenli 100 ve üzeri kasılma olunca daha öncede sezaryen doğum olunca acil sezeryen oldum Allahtan perşembe ve cuma ciğer geliştiricileri olmuştum küvoze girmedik bu arada ismimiz Atlas Alaz oldu çok kararsız kalmıştık abimiz ateş bebişte atlas oldu herkese hayırlı doğumlar diliyorum kokusunu alınca bütün sıkıntılar geçecek

Gözünüz aydın sağlıklı mutlu uzun ömrü olsun sizlerle birlikte inşallah

Regl ağrısı doğum sancısı olabilir 1 dakikadan uzun sürüyorsa ve ritmik 5 dk’da bir olursa doğum başlamış demektir hemen hastaneye gelirsin dedi. İstersen sende bir hekiminle iletişime geç.
Benim geçti ya öğleden sonra, ama devam ederse giderim mutlaka çok sağol

Kızlar nst nin sancıları ölçen aletini nereye sabitliyolar. Sanki ikidir çok midemde yani yukarda gibi düşünüyorum. Dedim çok midede değil mi diye yok dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…