2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Pek girip yazamadım kızlar bizim bebiş ishal oldu sindirim sistemleri tam gelişmediği için normal miş neden 35. Haftada doğdu benim uzun süredir kasılmalar vardı ama düzenli değildi o gün en son 5dk 1 ağrılı kasılmalarım olunca kontrole gittim düzenli 100 ve üzeri kasılma olunca daha öncede sezaryen doğum olunca acil sezeryen oldum Allahtan perşembe ve cuma ciğer geliştiricileri olmuştum küvoze girmedik bu arada ismimiz Atlas Alaz oldu 😊 çok kararsız kalmıştık abimiz ateş bebişte atlas oldu ☺️ herkese hayırlı doğumlar diliyorum kokusunu alınca bütün sıkıntılar geçecek 😊
Masallah hayırlı olsun 😍❤️ saglikla büyüsün

Nst de sancım çıktı ama rahim kapalı böbrek çok büyümüş ağrı içindeyim doktor doğum zamanı değil dedi bu ağrılarla zor 38-39 u beklemem böbrek çok büyümüş cm söylemedi devlete geldim acile
Böbrek çok sıkıntı oluşturursa 36+da sezaryen kararı verebilir doktorun, bi görüş istersen kendi doktorunla

Bugün kontrolüm vardı.33+5 im Bebek 2469 gram. Suyum biraz fazlalaşmış. Son kez alttan ultrasonla bakıyorum dedi. Aaa son kez dedim sevindim sonra artık elle bakcaz dedi yıkıldım. Beterin beteri 🥺 29 mm idi 34 mm olmuş serviks. Çok güzel pozlar verdi uyuyodu. O kadar netleşmiş ki ağladım görünce. Allahım nasıl güzel duygular

Bugün kontrolüm vardı.33+5 im Bebek 2469 gram. Suyum biraz fazlalaşmış. Son kez alttan ultrasonla bakıyorum dedi. Aaa son kez dedim sevindim sonra artık elle bakcaz dedi yıkıldım. Beterin beteri 🥺 29 mm idi 34 mm olmuş serviks. Çok güzel pozlar verdi uyuyodu. O kadar netleşmiş ki ağladım görünce. Allahım nasıl güzel duygular
Alttan niye bakıyorki benim uzun süredir alttan bakılmadı hiç. Sezeryan olacağım için önümüzdeki zamanlarda da bakacağını sanmıyorum

image.jpg
selam kızlar bugün eczacı arkadaşım göğüs ucu kremi olarak bunu önerdi .Kullananların çok memnun olduğunu söyledi .aranız da kullanan yada bilen var mı bu markayı

Ya aslında ben yenidoğan çekimi istiyorum o yüzden hiç hastane için fotoğrafçı düşünmedim bir de hastane odaları hem çok küçük diyorlar hemde süs püs ayarlamam lazım onları da yapmadım. Kolay kolay bişey beğenmem başkasına da emanet edemem hazırlık işini🙈 zaten normal olursa doğuma eşimle gireceğim o anı ikimizde yaşayacağız🥰 ama kendime güvenim yok şuan hem normal hem sezeryan ikisinden de çok korkuyorum. Mustafa bey de önceliğimiz vajinal olsun diyor bilemedim 😅
Hangi fotoğrafçı ile anlaştınız bi bakayım bende en azından yenidoğan çekimi için ☺️
Ferideninbebekleri var canim instadan bakabilirsin hastanenin kendi fotocusu baskasinida almiyorlar galiba hastaneye.yenidogann cekimleride var..ben süsleme yapmamistim.video cekimlerini incelersin bi duygulaniyor insan istah geliyor 🙈bencede onceligin vajinal olsun tabiki en azindan denedim dersin sezeryana bile dönse ben sezeryandan memnunum ama icimdede ukte kalmadı degil vajinal dogum 🙈

Nst de sancım çıktı ama rahim kapalı böbrek çok büyümüş ağrı içindeyim doktor doğum zamanı değil dedi bu ağrılarla zor 38-39 u beklemem böbrek çok büyümüş cm söylemedi devlete geldim acile
Canım çok geçmiş olsun .İnşallah en güzel ve en hayırlı zamanında kavuşursun miniğine .Dualarım seninle

Ferideninbebekleri var canim instadan bakabilirsin hastanenin kendi fotocusu baskasinida almiyorlar galiba hastaneye.yenidogann cekimleride var..ben süsleme yapmamistim.video cekimlerini incelersin bi duygulaniyor insan istah geliyor 🙈bencede onceligin vajinal olsun tabiki en azindan denedim dersin sezeryana bile dönse ben sezeryandan memnunum ama icimdede ukte kalmadı degil vajinal dogum 🙈
Aa evet gördüm onu ama pek beğenemedim🙈

Eki Görüntüle 3368748 selam kızlar bugün eczacı arkadaşım göğüs ucu kremi olarak bunu önerdi .Kullananların çok memnun olduğunu söyledi .aranız da kullanan yada bilen var mı bu markayı
Benim eczacım da eczanede lansinoh kalmadığı için muadili olarak bunu vermişti bir süredir kullanıyorum. Aşırı yağlı mercimek tanesi kadar yeterli oluyor tek göğüse, ama kokusu çok kötü bana göre :KK43: yumuşatıyor vs ama ben bitirdikten sonra lansinoha geçicem sırf kokusundan dolayı.

37+3 kilosu 3108 boyu 50 cm haftaya çarşamba doğum var o zamana kadar artık ne alırsa bakalım
Ben doğmuşum prematüre 1.5 kilo 35 cm benden anca bu kadar oluyor galiba kızlar 🥰
Ay benim geçen hafta 32.haftayken gittiğimde 2400 gram boyu da 44 cm dedi ben biraz faha 2700-3e doğru bekliyordum boyunu bi 47 olmuştur diyordum üzüldüm çünkü 38.haftada doğum🥲 sizin maşallah çok iyi bence 3500 civarı olur boyu da gayet iyi🧿

Kızlar acildeyim parol c vitamini serum taktılar yan etki olmaz dimi ilaç korkum var biliyorsunuz 😞
Canım merak etme parolun hiçbir zararı yok ben 2 ay önce aşırı hasta oldum antibiyotikler öksürük ilaçları balgam sökücüler neler neler verdi doktor, bebeğe herhangi bir zararı yokmuş endişelenme sen iyi ol ki bebiş de iyi olsun🌸

X