2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
B Buffalosos canım geçmiş olsun bence böbrek için bir de nefroloji bölümüne gitmelisin hamilelikte arkadaşım bu sorunu yaşıyordu nefroloji bölümüyle birlikte ilerliyorlardı

Evet benim doktorum da geçen hafta demişti böbrek yine başlamış diye ayakları orda tam oraya baskı yapıyor devamlı iki gündür de sağ tarafıma dokununca bile ağrımaya başladı zonkluyor çok ilerlemiş

Çok geçmiş olsun üst üste gelmiş bende aynı durumdayım böbreğime tekme yiyorum sürekli bu yüzden sanırım daha çok ağrı yapıyor.Az kaldı sabır

Benim böbrek için gittiğim üroloji doktoru da aynı şeyi söyledi erken doğum oranları çok fazla artmış inşallah bebiş biraz daha durur sabır

Bugün duşta kişisel temizliğimi yaparken makattan dışarı doğru bi çıkıntı olduğunu farkettim kızlar bu ne basur mu hemeroid mi canımı acıtmıyor dokundum ittirdim falan hiçbir şey yok internete yazıyorum bulamadım da ne olduğunu

Evet muhtemelen öyle. Gebelilk sonrası bi genel cerrahiye görünün mutlaka. Kabız olmamaya dikkat edin

34+3üm şu anda . Kaç haftadır bebek rahim ağzına baskı yapıyor sancılarım da oluyor . Ama açılma yok daha çok şükür. Doktor sürekli yat dedi 37 yi görmemiz lazım dedi . Aynı durumda olan var mı

Ay demeya bendeede var fitil koyuyorum amma hic bir faydasi yok gibi sadece acitmiyor kanamiyor amma gitgide buyuyor sanki. Doktorum gecmezse normal dogum yapmicaz demisti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…