2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Oyyy doğsunlar da popişleri kalsın yerim onun pişik kremini 🤭😅 az kaldı kavusmayaaaa
Ay valla ya bi yakınım bu hafta doğum yaptı, canım çekti resmen, diyorum karnımda bebek var sevemiyorum artık biz de o haftaya gelelim de koklayalım bebişleri inşallah 🤭🙏 kıyafetlere falan bakıp içinde bebişi düşünüyorum ☺️

Ay valla ya bi yakınım bu hafta doğum yaptı, canım çekti resmen, diyorum karnımda bebek var sevemiyorum artık biz de o haftaya gelelim de koklayalım bebişleri inşallah 🤭🙏 kıyafetlere falan bakıp içinde bebişi düşünüyorum ☺️
Odasının önünden geçerken kıyafetlerini öpüyorum kafayı yedim 🤭🤣
Bi de ben hiç çocuk sevmem normalde buna fena bağlandım aşık etti kendine 🙈🙈

Odasının önünden geçerken kıyafetlerini öpüyorum kafayı yedim 🤭🤣
Bi de ben hiç çocuk sevmem normalde buna fena bağlandım aşık etti kendine 🙈🙈
Bendee pek çocuk sevmem çocukların arası iyidir benle isterler seveyim oynayayım ama benim pek yüreğim yok çok aşırı da sevmem tarzımda değil belki de ondan evlendikten sonra 7 sene bekledim 🤣 ama şimdi kendi çocuğum diye yüksek yüksek ihtimalle tabiki ama eriyorum resmen su emoji hayatıma girdi 🫠🫠🫠🫠

Kızlar emzirme koltuğu ve baybnest alan var mı ?
Birde kurutma makinesi olarak hangisinden memnunsunuz ?

Bendee pek çocuk sevmem çocukların arası iyidir benle isterler seveyim oynayayım ama benim pek yüreğim yok çok aşırı da sevmem tarzımda değil belki de ondan evlendikten sonra 7 sene bekledim 🤣 ama şimdi kendi çocuğum diye yüksek yüksek ihtimalle tabiki ama eriyorum resmen su emoji hayatıma girdi 🫠🫠🫠🫠
Bana şey demişlerdi sen çocuk sevmiyorsun bence çocuk yapma. Yani ne alaka sanki başkasının çocuğu benimkiyle kıyas olur gibi 😅
Kesinlikle içimde hissettiğim için bağlandım çok fena bir his bu 🙏🏻

Çocuk acilden sonra bende çocuklardan nefret etmiştim 😂😂

Mustela iyileştirme konusunda baya iyi öncesinde sürmek gerekir mi emin değilim 🤔
Ben gerekmedikçe kukkanılmasınıdoğru bulmuyorum. Bize bile doktorlar hassas bölgelerinizin florasını bozmayın değişik şeyler kullanmayın diyorlar... Daha süt kuzularınla direk kimyasal maruz bırakmak doğru değil bence... İhtiyaç olunca tabikiii mesela kızım daha 2aylıkken çok fena olmuştu kalıp gibi olmuştu bir anda sütümle alakalıymış. Doktor önerisiyle geçene kadar kortizonlu krem kullanmıştık...

Kızlar selam inşallah sağlıcakla bebişlerinizi kucağınıza alırsınız size bir sorum olacak bakar mısınız kafamı çok kurcalıyor..

Ben 2 aylık gebeyim saçlarımı kesmek istiyorum bir sorun sankincası var mı yaaa sizce 🥴🥴🥴🥴

Kızlar selam inşallah sağlıcakla bebişlerinizi kucağınıza alırsınız size bir sorum olacak bakar mısınız kafamı çok kurcalıyor..

Ben 2 aylık gebeyim saçlarımı kesmek istiyorum bir sorun sankincası var mı yaaa sizce 🥴🥴🥴🥴
Ne gibi bir sakıncası olabilir ki saç kestirmenin

X