2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Doğumdan sonra catlayabiliyor muyuz tekrar
Yine hızlı kilo verimi oluyor ya vücut o zman da catliyormus diye biliyorum bı okumak lazım canım, ben garanti olsun diye yine de surcem.

Hatta ergenlikte hızlı boy atanlarda, kilo alıp verisi bı anda olanlarda falan da oluyormuş çatlak diye biliyorum 🌺

Bide tırnaklarınızla kaşımayın kızlar avuç içinizi sürerek okşar gibi yapın karnınızı hiç olmazsa, çatlağı yirtilmayi o da onluyormus.

Benim bebiş bu gece neredeyse hiç uyumadı sürekli kıpır kıpır di o öyle olunca bende uyuyamadım. Akşam yemekten sonra ayıptır söylemesi bı meyve yedim ondan mı oldu acaba🥲🤭😄

Kızlar idrar yolu enfeksiyonu çıktı antibiyotik başlayacağım . Trioidde sınırdaymış düşük doz ilaç başlayalım dedi doktor . Bir de trombositim biraz düşük doğum öncesinde 2-3 kişi senin adına Kızılay’a trombosit versin dedi bunu yaşayan var mı

Kızlar bende yeni bilgi aldım isyerimle alakalı çok sevindim inşallah ben işbaşı yapana kadar olur dün denetimciler vardı bayan çalışan sayısı 151 olmuş ve yasalara göre 150 bayan çalışan olduktan sonra kreş açılması ya da bi kreşle anlaşması sartmis iş yerinin ik ve muhasebecimiz bakacağız demiş muhasebecimiz de şükür yasa ne derse onu bire bir uygulama taraftarıdır inşallah 6 ay ücretsiz izin hakkımı da kullanmayı dusunuyorm nerdeyse 9 10 aylık olacak döndüğümde birde bakıyormuş kreş harika olur 😀
Screenshot_20240108_105812_Google.jpg
Screenshot_20240108_110020_Chrome.jpg
Screenshot_20240108_110113_Chrome.jpg

Kızlar pişik önleyici krem kullanmaya hemen başlamamız gerek mi sonra pişik olunca daha zor olur diyorlar siz ne aldınız pişik önleyici olarak

Kızlar idrar yolu enfeksiyonu çıktı antibiyotik başlayacağım . Trioidde sınırdaymış düşük doz ilaç başlayalım dedi doktor . Bir de trombositim biraz düşük doğum öncesinde 2-3 kişi senin adına Kızılay’a trombosit versin dedi bunu yaşayan var mı
Bilgim yok ama geçmiş olsun demek istedim🌸
Kızlar pişik önleyici krem kullanmaya hemen başlamamız gerek mi sonra pişik olunca daha zor olur diyorlar siz ne aldınız pişik önleyici olarak
Ben hastane çantasına koydum hemen sürmeyi düşünüyorum ama bi bilgisi olan varsa duymak isterim bende 😊

Pişik önleyici ve ya tedavisi için hindistan cevizi yağı, zeytinyağı veya aynısefa yağı da tavsiye ediliyor. Aklınızda olsun. O kimyasal, ohh

Kaç çıktı troidimiz geçmiş olsun

Kızlar ben çok heyecanlıyım, 19 ocakta doğum yapacağım hastanede ilk randevum var, burada doğum yapılacak olan hastaneye 36. Haftadan itibaren kontrole gidiliyor 😊 bana hep verilen tarihten erken doğuracakmışım gibi geliyor ama bakalım ne olacak 😅 yarın da doğum öncesi kursumuz var eşimle 😊 ben doğal doğum istiyorum ama şartlar ne getirecek bize kendimi her şeye hazırladım 🤷🏼‍♀️ Sadece eski hayatımı özler miyim diye korkuyorum 🤦🏼‍♀️ bence bebek kokusunu alınca korku falan kalmayacak 😂 Siz neler hissediyorsunuz?

X