2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Onu aldım ama böyle çanta şekline girenlerden bi yere gidildiğinde götürmek için bi de daha uzun kullanım süresi varmış diye okudum 😊 bu arada siz ve oğlunuz nasılsınız ?
Benimki kız oldu.Anne sütüne başlandı.Daha iyi.Oksijeni kendi alıp veriyor.Bugün dokunmama izin verildi ziyaret saatinde.Cok şükür şimdilik her şey yolunda dört gün oldu doğum yapalı.Allah hayırlı vakitte sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin hepinize inşallah 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🥹

Benimki kız oldu.Anne sütüne başlandı.Daha iyi.Oksijeni kendi alıp veriyor.Bugün dokunmama izin verildi ziyaret saatinde.Cok şükür şimdilik her şey yolunda dört gün oldu doğum yapalı.Allah hayırlı vakitte sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin hepinize inşallah 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🥹
Maşallahhh 😍😍 tez vakit kavuşmanızı dilerim 🙏🏻🙏🏻

Bende ilk başta pamuk diyordum sonradan dedim o kadar şeyin arasında galiba ki onunla uğraşamayacağım 🤣 bende ıslak mendile geçiş yaptım 🤣
Aslında beni bu yoldan eşim döndürdü 😅😅 sen ilk zamanlar yapamazsan bu iş bana kalır bende pamukla temizleyemem midem bulanır dedi ahahahahahah Allahtan çocuğun babası 🥲🥲🥲

Ben pişikle mücadelemde günde hiç yoksa 1 defa yıkadım ıslak mendili sudan geçirip kullandım çoğu zaman altını sıkça açık bıraktım bez kullanmak konusunda bebekle çokça empati yaptığımdan çok tedbirli davrandım adet döneminde ped kullanmak beni bitiriyor bebeklere bu konuda hiç kıyamıyorum. Pişik öncesinde krem kullanmakta bana pek mantıklı gelmiyor. Yazın pişik olma ihtimalide çok artıyor kuru tutmak çok önemli orada da altını sildikten sonra hemen kapatmamak ve pudra kullanmak gibi erkek bebeklerde pudra sıkıntı olmuyor ama kız bebekleri bilmiyorum . 🤗

Aslında Pediatri stajındayken Pediatri yazma kararı almıştım ama bebeklere eriyordum kıyamıyordum ama 18 yaşına kadar ki muhatapligi düşününce vazgeçmiştim 🤣🤣
Bence pediyatri seçmemekle en doğru kararı vermişsin doktorcum 😁

Bende krem sürmek istemiyorum hemen ama pişerse canı acırsa diye de kıyamıyorum 🥹🥹 aslında bu pişik çok değişik bir şey görümcemin oğlu çok sık oluyordu kadın en pahalı markaları bile kullandı geçmedi bir gün evdeki şu yeşil Arko kremlerden sürdü şak diye geçti 😂😂
O kadar masraftan sonra bebek kıyamadı ailesine demekki 😂 Aynen pişik olursa kullanırız çokta takılmamak lazım 👼🏻
Biraz şans işi inşallah kimse pişikle uğraşmaz 🙏🏻 ben temiz içeriği falan bırakıp herşeyi denedim pahalı da ucuz da denemediğim krem kalmadı göçmen kremi vs yeşil arko da dahil😂insan çaresiz kalınca herşeyi yapıyor en dandik bezlerden en iyi bezlere kadar da denedim ama ne yaparsam yapayım popo deliği etrafındaki pişik geçmedi hafifledi ama kaybolmadı gıda alerjisi var herhalde oğlumun.En iyi gelen bezi en iyi gelen kremi deneye deneye bulmak lazım

X