2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Kaç saat önceden bir şey yenip içilmiyorki . Sezeryanda mutlaka sonda takıyorlar mı acaba ben de ondan tırsıyorum.
6-8 saat açlık istiyorlar. Sondayı da belden uyuşturunca veya genel anestezi sonrası takılıyor hiçbir şey hissedilmiyor yani korkma. Çıkartırken de 2-3 saniyede çıkıyor pek birşey hissedilmiyor

Ayy çıkarırkenkini hiç düşünmemiştim

Aa bu ishal durumunu bikaç kişi daha yazınca düşündüm benim gün içerisinde bikaç kez ishal olmuşum gibi bi karın ağrısı oluyor ama genellikle ishal olmamış oluyorum kabızlık var hatta doktora bahsedeyim en iyisi

dmlcm senin bebişe kız demişti bir doktor geçen haftalarda doğru hatırlıyorum dimi noldu sonra

Ablama saat verdiler öğleden sonra için. Sabahtan yatış yapıldı hastaneye. 1 2 saat kadar erken aldılar hepimiz şok olmuştuk sohbet ederken birden ablamı almaya gelmişlerdi saate de çok güvenmemek lazım

6 sene önce doğum yaptığımda da kuvez sıkıntısı yaşandı bulunduğum şehir büyük şehir aksama kadar sehirdeki hastanelerde kuvezde yer acilmasini bekledik acilinca acil sezaryene alindim. Bir yakinim erken dogum yaptiginda hic yer bulamadilar farkli sehre nakil oldu dogum o sehirde gerceklesti.Sadece bebek erken doğumdan dolayı kuveze girmiyor canim birçok faktör var. Benim oğlum 33 haftada doğdu kuvezdekilerim içinde en küçüğüydü mesela. Kalp hastalığı, enfeksiyon, kaka yutma, oksijensiz kalma gibi birçok sebepten dolayi kuveze girebiliyorlar maalesef inşallah hiçbirimiz yaşamayız

İnşallah bu yavruda yaşamazsınız

Doğmadan anlaşılamaz o zaman genel olarak. Neyse zamanında sağlıkla gelsin inş. O kadar dayandık dayanırız 3-4 hafta daha
Ya aynen hatta sağlıklı eve getiriyorsun başka komplikasyonlar gelişiyor ne bilim sarılık yükseliyor vs vs aman kötüyü düşünüp kötüyü cagirmayalim hepimizin yavruları vaktinde sağlıkla gelsin, sağlıkla büyütelim sonrasında da güzel ahlaklı, güzel karakterli vatana, millete, ailelerine hayırlı evlatlar olsunlar.

Ablama saat verdiler öğleden sonra için. Sabahtan yatış yapıldı hastaneye. 1 2 saat kadar erken aldılar hepimiz şok olmuştuk sohbet ederken birden ablamı almaya gelmişlerdi saate de çok güvenmemek lazım
Evet ben de öyle düşünüyorum mesela sabah 9 da olan ameliyatlarım bazen uzadı hep bekledim doktoru vs diğer ameliyatlarda , saati net seçemiyoruz sanırım o yüzden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…