2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
S sessizlikkk geçmiş olsun umarım ishal yormaz bende de ara ara oluyor çok halsiz oluyorum. Bu arada 16sıyla 19u arası hastanede mi kaldınız hep nasıl oldu
Cumartesi kontrolüm var soracağım cnm kan hapina 2 gundr ara verdim biraz hafifledi ishal durumum 16sinda 2 cm acilmam olduğunda doktorum evin yakınsa git sabh kontrole gel dmesti öyle yaptım sabah gttgimde 3cm di perşembe günü yani sonrasında cumayı cumartesiyi bağlayan gece evde 3te suyumun ince ince gelmesiyle uyandım sabah gtgmde 4cmdj acilmam ama sancim yoktu suni sancı verildi kızımda kavuşmuştur bakalım bu nasıl oalck🤲

Kızlar mesela sezaryen için gün veriyorlar ya saat net olmuyor sanırım dimi sabah gelin diyorlar öğlen aldıkları da oluyor gördüğüm kadarıyla , ben sabah erken saat istemiyorum annem de diyor ki geç gidersin panik yapma 🤣🤣 trafik vardı dersin diyo
Bana saat vermedi ama ben sabah erken gitmeyi düşünüyorum hatta bana kalsa ben yarın gider doğururum 😂

Bu arada benim enfeksiyon problemim vardı akıntı şikayetiyle gittim doktorum donaxyl verdi kullandım bittikten sonra akıntım resmen arttı. Daha önce başına gelen oldu mu

Benim doktorum sancın dinlenince geçmiyorsa aralıkları düzenli ise kork demişti onun harici düzensiz kasılma sancılar bu haftalarda normaldir demişti bende de var kasılma ve sancı ama hep düzensiz

Kızlar mesela sezaryen için gün veriyorlar ya saat net olmuyor sanırım dimi sabah gelin diyorlar öğlen aldıkları da oluyor gördüğüm kadarıyla , ben sabah erken saat istemiyorum annem de diyor ki geç gidersin panik yapma 🤣🤣 trafik vardı dersin diyo
Hahahah ben saat veriyorlar diye biliyorum yani benim hastane öyle en azından . Neden sabah istemiyorsun canım aç kalacaksın geceden itibaren su bile içmeyeceksin ben hemen sabah 6-7de alsınlar istiyorum 😂

Hahahah ben saat veriyorlar diye biliyorum yani benim hastane öyle en azından . Neden sabah istemiyorsun canım aç kalacaksın geceden itibaren su bile içmeyeceksin ben hemen sabah 6-7de alsınlar istiyorum 😂
Şöyle 10 gibi olsa yine iyi benim için 🙈🙈 bana öğlene kadar saat seçersin demişti 10 itibariyle diyeyim bakalım astrolojik olarak aslında öğlen 12 iyi güneş kariyer evine geliyor genelde biraz astrolojik yönden istiyorum da bakalım kendi bile seçebilir zamanını 🤭

Karnimm düstü karnim tas gibi belimede agri sokuluyor sonra bi yogunlasmayla beraber kssiklarda regl agrisi cekiyorum bilemedim 🤷‍♀️37ye kadar dayansınlar insallah acabalar insani delirtiyor🤢
Ben yaşamadım ama kasılmayı sizin anlattığınız gibi anlattılar bana bi kaç kez şüphelendiğimde 😢

Aslinda tam da mahrumiyet bölgesi gibi değil. Sadece aksilikler ard arda geldi malesef. Bizim şehirde solunum desteği verebilecek kuvez yok. Ve bu ara çok fazla bebek çocuk solunum yolundan hastalandım içinde civar şehirdeki kuvezler dolmus. Boş hastahane bulana kadar bebek ağırlaştı. Sonra gitti ama geç müdahale edildi..
Bizde kendi çocuğumuz için aslinda başka şehre gitsek gibi düşünceye giriyoruz fakat şuan yolculuk yapmak benim durumumdan dolayı tehlikeli. Dediğim gibi Mevlam zamanında sağlıkla kavuştursun inşallah. Elden pek bi sey gelmiyor
Çok üzüldüm başınız sağolsun 🙏🏻🍀 size de tekrar geçmiş olsun inşallah hepimiz sağlıcakla kucağımıza alalım🤲🏻🌸

Şöyle 10 gibi olsa yine iyi benim için 🙈🙈 bana öğlene kadar saat seçersin demişti 10 itibariyle diyeyim bakalım astrolojik olarak aslında öğlen 12 iyi güneş kariyer evine geliyor genelde biraz astrolojik yönden istiyorum da bakalım kendi bile seçebilir zamanını 🤭
Tam günü netleşsin de benimkine de bakıver ona göre söyleyeyim saatini şu saatte doğurmak istiyorum diye olur mu acaba 😆😅😂

Bence benmki yediklerimden oldu ishal durumu ama hafif bel ağrım da var, aklıma smdi geldi kızlar bebiş 2 hafta önden gidiyordu o sayılır mı hani son haftalarda zaten zamanıydı demişsiniz ya eğer öyleyse 38. Hafta yapar kafam karıştı, kan ilacıni 1 tane içiyorum.gunde bugün magnezyum u multivitamini içmedim bilerek yarına geçer inşallah geçmezse bakicaz

Kaç saat önceden bir şey yenip içilmiyorki . Sezeryanda mutlaka sonda takıyorlar mı acaba ben de ondan tırsıyorum. 🥺
12 saat sanırım. Ama 8de gel deyip daha geç alıyorlarsa daha uzun sürer açlık bu hafta gidince bir sorayım. Sonda hep takılıyor galiba buradakiler öyle yazıyor. Takarken sorun değil de çıkarırken hissederiz dimi 🥲

X