2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
İnsallah cuma gunu daha iyi haberler alirsin canim.sükürki riski haftalar geride kaldi Rabbim mis kokularini koklamayi nasip etsin

Hadi inşallah sağ salim atlatırsın geceyi. Bende yarın 35+0 oluyorum cuma günü kontrolüm.
Bende Perşembe 35+0 oluyorum Çarşamba kontrolüm bakalım neler diyecek Dr bugün hafif ishal ve bel agrisi yaşadım kizlar pozisyon degistirdikce geçti gibi takip ediyroum kendimi bebis hareketli Allah'tan başka sıkıntım yok.

Hafif ishali de sabah kahvaltısında sucuklu yumurta patates kızartması yyedim ondan mı oldu acaba dedim. Araştırdım biraz erken doğum belirtisi falan diyi ishal ve bel ağrısı için inşallah bı sıkıntı olmaz

Amin. Mevlam hepimizi sağlıkla evlatlarimiza kavuştursun inşallah.

Yani ben topalak bir kızçem olmayacağını kabullendim ancak doktorumuz sürekli karim çevresi 1 hafta geri 5 gün geri genel olarak haftasıyla uyumlu ancak az daha kilo alsa keşke falan diyor.
Sağlıklı doğsunlar, vaktinde doğsun yavrularımız başka bir şey istemiyorum

İnşallah hepimiz güzel haberler alırız Her ishal olan erken doğuracak diye birşey yok ishal genellikle beslenme kaynaklı oluşabiliyor ara ara bende de oluyor. Biraz yağlı beslendiğin için ishal olmuş olabilirsin. Kasılma ve bel ağrılarını takip et bence.

İnşallah bende öyle düşündüm canım

Yok ben 38-39 ları istemiyorum alsın 37 de panik atağım tuttu gibi oldu 1 saat önce soğuk soğuk ter attım kalbim hızlandı ağrı girince ödüm koptu ama yalancı sancılar bunlar

Cnm yani benim ilk dogumumda 16 ağustos çarşamba ishal olmstm karin ağrısı fln akşam acile gittiğimde 2 cm acilmqm vardi 19 agustos cumartesi doğum yaptm ama bunda da nerdeyse 3 4 haftadr ishal durumum var çok rahatsız edici değil her doktora gtcegimde sorayım diyorum unutuyorum ama ben kan hapindan şüpheleniyorum günde 1 içiyorum doktorum 2 e çıkardı sonrasında böyle bi durum ortaya çıktı her ishal erken doğum belirtisi değil ilk dogumumda erken olmadı 37+5 te oldu ama doğum öncesi ishal durumu yaşayanda varmış yani hatta yengeme laf ettiğimde ishal durumundan 2 3 güne dogurursun demişti öyle oldu ama vakti gelmişti zatn

Ben de vardı 20. Haftadan 26 ya kadar, erkek bebeklerde oluyor dedi doktor şimdi kayboldu ama devam da edebilir demişti erkek mi bebiş
Evet erkek. İlk defa 34+3te söylendi. Geçebilen bir şey ama insan tedirgin oluyor. İnşallah geçicidir. Her kontrolde takip edicez bakalım umarım kaybolur.

Ayyy çok heyecanlı Sağlıkla gelsin bebiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…