2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Sabah 7 de hastanede ol diyolar aciliyetin yoksa gec aliyolar zaten yatsin yapilinca serum takiyolar sondayida takarken hissetmiyosuncikartirkende acimiyo az bi yaniyo sonrasinda bi iki saat idrararini tutamiyosuntualete gidene kadarr hasta bezine yapiyosun

Herkese kolay sağlıklı doğumlar olsun. Bizde 35 teyiz şuan ayaklarım çok şiş benim inmiyor da böyle olan var mı neler yaptınız tansiyonunuz kaç oluyor bu aralar 13 8 civarları benim sabah 14 9 cikiyo bazen birde şekeri çıkanlar insilun kullandınız mı ben kullanmadım bazen diyet uyguladım dikkat ettim bazende etmedim ama sorun yok çok şükür herşey yolunda

Tansiyonunuz ve ödeminiz var mutlaka hekiminize başvurun. İdrarda protein verdiniz mi hiç, mutlaka bugün yarın bi idrar verin hekiminize gidip

Aminn.. Teşekkürler inşallah

Kızlar kabızlık için de çok dikkat edin bu hafta acile gitme sebeplerimden biri sancılar yüzünden doğum başlayacaktı neredeyse ıkınmak da tehlikeli olduğu için korkudan canımdan can gitti bu hamililekte yaşadığım ikinci kabızlık vakası daha önce hiç ama hiç yaşamadım böyledoktorum gebelikte normal ama sende üst üste gelince bunaltmıştır dedi

Benim tansiyonum da çıkıyor, taşikardim de var. Hayatımda hiç 12 13 hele 13 ta görmedim ama şimdi 13 14 civarına çıkıyor. Zeytin dahi yemiyorum tuza dikkat ediyorum. Bol su ve yürüyüş etkili oluyor doktorum 10000 adım atmamı söyledi günde. Kardiyoloji de yürüyüş önerdi. Doktorunuzla iletişimde olun mutlaka tansiyon ve ödem önemli.

Tansiyon 14 7 den üstüne çıktığında acile gitmenizi öneririm. Ben acildeyken bi hasta geldi öyle sinir 14 7 imiş doktordan öğrendim.

Sondayi çıkarken hiç bir şey hissetmedim derin nefes al dedi birden çekti.ameliyatta bı gün önce rahatlasizladigim için 1gun önce gittim.takarkende iğne sokar gibi hafif ağrım oldu.

Sondayi çıkarken hiç bir şey hissetmedim derin nefes al dedi birden çekti.ameliyatta bı gün önce rahatlasizladigim için 1gun önce gittim.takarkende iğne sokar gibi hafif ağrım oldu.
Sonra o bölge alışıyor mu rahatsızlık hissi oluyor mu süreç içinde devamlı

Bende çok.zorlaniyorjm inan bir kaç gündür berbat durumdayım epilasyon a agda ya gitn3m lazım o bile gözümde is
VALLA CANIM BEN AĞDAYA GİDİYORUM YA HEM ÇOK ARTTIRMAMAK İÇİN HEMDE KARARTMAMAK İÇİN zaten durum içler acısı :)) ne hale geldim bende şok
Ben jiletle hallettim görmüyorum ama yapabildim valla
bu aylar 1 kere gitsek yeter zaten ben ağdada çok çıkmadı kol mol hepsini halettim doğum zamanına temiz almak için bakalım :)

Doğumdan sonra lazere devam edicem diye çok istemedim ağda yapmak kökler zayıflamasın diye jilet yapıp geçtim doğuma kadar yaparım yine bakalım

Tabi tabi yaptırmıştım. Zaten 1 - 1.5 ay öncesine kadar perinatolog takibindeydim. Hocanın atlayacağını düşünmüyorum. Gittiğim doktora da 3. Gidişim o da ilk defa söyledi.
O zaman dönemlik bi durum bile olabilir. Bizde de var, detaylıdan beri takip ediliyor, tehlikeli değil ama takip gerekli. Bazen idrar birikince de olabiliyormuş, her 2 böbrekte değilse sıkıntı yaratmaz dendi. Siz de endişe etmeyin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…