2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Bizim hastanede 14 bindi aralık ayında..
Haftada öğrenebileceğim ne kadar olmuş diye merak ediyorum..

Bir video var ya kadın tam arabaya biniyor hastaneye gitmek için o sırada bir tekmeeee onun gibi olmuş

Kızlar nasılsınız. Boş gebelikle sonuçlanmasaydı şimdi bende gün sayıyor olacaktım bebişlere kavuşmak için. Hayırlısıyla kucaklarınıza almayı nasip etsin rabbim.
Temmuzdan yana bende tık yok. Rejime vw spora başladım.6 kilo gitti şimdilik. 15 ocakta laparoskopi ve histereskopi olucam bugün haber geldi hastaneden. Biraz korkmaya başladım açıkçası. Tecrübesi olan var mı hiç bu konuda

Ben de Bursadayım hangi hastaneye gidiyosunuz? Ben Hayat Hastanesine gidiyorum. En son 15 bindi daha konuşmadım yeni ücretleri
Ben orhan Orhan beye gidiyorum özel klinik doğum pembe mavide oalck yılbaşı öncesi 30 bin TL idi bakalım haftaya kontrolüm var birdaha kontrolde netleşir demişti biraz pembe mavi tuzlu ama doktorumdan dolayi mecbur pembe mavide doğum olack

Fazlaymış gerçekten yılbaşı öncesi bile. Hadi bakalım umarım çok artmamıştır.

Kızlar ben 32+0 da iken doktora gitmiştim 2 kilo demişti arkadaşlarım hep alt sınır falan dedi bana merak ediyorum sizin de mi öyleydi takılmam ama böyle söyleyince korktum birde açlık şkerim sınır diye dikkat ediyorum hep hata mı ediyorum napıyorum

Benim dün 33+3te 2100 gram çıktı endişe etmeyin başka biri ölçse belki daha farklı çıkacak. Sonraki kontrole kadar dengeli ve sağlıklı beslenin yeter, plasenta akımınız iyiyse

Canim hadi ınsallahh sağlıkla., hayırlı zamanda gelsin inşallah dualarım seninle. Yorma. Hiç kendini uzan dinlen açılman yoksa bi sorun olacağını sanmıyorum dayanır minik kuzu,

Canım bence yanlış söylemişler ya ben 32+3 te 2150gramdı doktor biraz önde gidiyor dedi

Yoo gayet iyi kilosu bence. Benimki 31+1 ken kilosu 1830 du bir hafta öndeydi.

Geçmiş olsun canım iyi ki randevun vardı da farkedildi. Yatarak dinlenerek süreç uzatılır diye düşünüyorum yoksa pztye randevu verirdi yine. İnş en az 36yı bekler miniş

Ben 32de gittiğimde doktorum bu hafta 1800-2000 arası olmasını bekleriz demişti bence yanlışlık var

Kızlar 34+2de saçımı boyattım inş bebiş etkilenmez vicdan azabıyla yaptırdım ama 4 farklı renk vardı aynaya bakmak istemiyordum artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…