2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
çok iyi maşallah zaten hep öyledir büyük ihtimal diğer yazdıkların gibi olsa iri bebek olurdu şeker hemen etkiliyor benim açlık 100 çıkarken bile 4500 gr doğmuştu 150 üzerini toklukta hiç görmemiştim 200 falan yazıyordun sen demek hiç öyle olmadı canım makinedenmiş
Insulın kullanıyor muydunuz o zaman

Kızlar hastane çantasına ic çamaşırı olarak nasıl model koyucaksiniz emzirme sutyen ,atlet .yüksek bel lohusa kilodu vs .sezeryan icin özellikle

Kızlar hastane çantasına ic çamaşırı olarak nasıl model koyucaksiniz emzirme sutyen ,atlet .yüksek bel lohusa kilodu vs .sezeryan icin özellikle
Emzirme sütyeni ve depend koyacağım. 1 adet Lohusa külodu da koyacağım hastaneden çıkarken giymek için.

Kızlar arkadaşım yeni doğum yaptı sezeryanla oda depent almış doktor kontrolde görünce kesip çıkarmış depent içinde çok fazla kimyasal var önermiyorum normal pamuklu ped kullan demis 3 gün yoğun kanamam oldu sonra azaldı dedi az az devam etti dedi . Bende depent alcaktim bilemedim

Kızlar hastane çantanızı emanet edeceğiniz refakatcinize mutlaka neyin nerde olduğunu filan iyice anlatın. Bugün kadın doğum acile gitmiştim kapıda doğuma alınmış birin çantasını refakatcileri açmış didik didik biseyler arıyorlardı filan çantayı hazirlayanda o kadar özenle güzel şekilde hazırlamış ki ama ne ariyorlarsa bulamadılar da darma dağın oldu çanta çok sinir bozucu bir durum 🤦‍♀️

Kızlar hastane çantanızı emanet edeceğiniz refakatcinize mutlaka neyin nerde olduğunu filan iyice anlatın. Bugün kadın doğum acile gitmiştim kapıda doğuma alınmış birin çantasını refakatcileri açmış didik didik biseyler arıyorlardı filan çantayı hazirlayanda o kadar özenle güzel şekilde hazırlamış ki ama ne ariyorlarsa bulamadılar da darma dağın oldu çanta çok sinir bozucu bir durum 🤦‍♀️
Organizerler iyi oluyor o yüzden. Ya üstüne yazarsın içinde ne olduğunu ya gösterirsin rahatla bulur kişi de

Organizerler iyi oluyor o yüzden. Ya üstüne yazarsın içinde ne olduğunu ya gösterirsin rahatla bulur kişi de
Şeffaf paketlere koymuştu ne olduğu gözüküyordu oysaki ama anlatmakta fayda var yine de . Birde acaba doğumhane de lazm olacak şeyleri anne bebek çantasına koysak odada kullanılacak olanlar kabin boy çantada olsa daha pratik olmamız mi diye düşünüyorum. Kabin boyu hiç açmaya gerek kalmaz

Ben normal L beden kilot aldım 5-6 tane koydum 1 emzirme sütyeni 2 yarım atlet sütyen koydum 2 de atlet koydum belimi kapatsın diye o kadar

Erken doğum riski var diye hastanede kalırken ben eşim canpedinkini almış depend marka yoktu diyo aynı şey galiba açıp bakmadım da hiç
Bende canped aldım e bebekten kilot gibi çok rahat geldi bana , aklımda olsun hatta adetimin ilk günü hep çok yoğun gelir yatağa geçtiği oluyor nadiren de olsa , ilk günde kullanırım regl olunca diye düşünüyorum artık 🤭

X