2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Arkadaşlar ben bu pijama takımını aldım aşırı güzel geldi kumaşı ve kalınlığı. Beli ayarlanabilir. İç göstermiyor düşünen varsa bunu da değerlendirebilir ☺️
Ben de çok beğendim bunu viskon kumaştan olanlar çok sallaş geliyor bana her yerimi belli ediyor bunun kumaşı çok güzel geldi. Yıkayınca çekmez umarım ama sanmam 30 a atarım bir şey olmaz heralde

Selamm kızlar biz doğduk 😊 pazar gecesi 35+0 2720gr şükür yoğun bakıma girmedik evdeyiz aldığım kıyafetlerin hiçbiri olmuyor minnoşa 😊
Gözünaydın canım hayırlı olsun çok şükür yoğun bakıma girmemişsiniz 🙏🏼 Neden erken doğum oldu peki?

Kızlar selam. Ben dün akşam taburcu oldum. Fakat gece ve sabah agrilarim devam etti. Sabah acile gittim doğum ağrılarım var fakat nst de çıkmadığı için yeniden eve yolladılar. Suanlik korku endişe ile evde yatmaya istirahate devam ediyoruz. Kasilmalariniza rutin de olmayan agrilariniza dikkat edin. Mevlam evlatlarımızı bize bağışlasın. Dua eden iyi dileklerde bulunan herkese çok çok teşekkür ederim. İnşallah hepimiz güzel haberler paylaşalim buradan 🤲🌺

Selamm kızlar biz doğduk 😊 pazar gecesi 35+0 2720gr şükür yoğun bakıma girmedik evdeyiz aldığım kıyafetlerin hiçbiri olmuyor minnoşa 😊
Gözün aydın tebrik ederim sağlıcakla büyütmek nasip olsun inşallah 🥰🌸
Kıyafetler küçük mü büyük mü🤭bir de minik neden erken gelmek istemiş🙈

Oyy hoş gelmiş minnoş hatta miniminnoş 😍 bir güzel kilo alır büyür annesi küçük bile gelir kıyafetler. Hadi gözünüz aydın Allah sağlıkla sıhhatle huzurla mutlulukla büyütmeyi nasip etsin inşallah 🙏

Buradaki birçok arkadaşıma şifa gibi haber gözünüz aydın olsun göz aydınlığı olsun evladınız, allah anali babali buyutsun inşallah 🧿🤲

Bugün nasipse doğum yapacağım hastaneye gittim. Ebe hanımla görüştüm. Hastane çantası için ölçüsü olan biberon ya da kaşık tavsiye etti. Bebeğe vermek için değil mama vermek gerekirse ölçüsünü ayarlamak için dedi. Ben hiç biberon ve almamıştım iyi oldu bu tavsiye. Bir de göğüs kalkanı tavsiye etti. Siz de almayı düşünmüyorsanız belki fikriniz değişir ben alıcam :)

X