2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Bende hastaneden geldim bebek 1 hafta gerilemiş gelişimi 32+5 gunluk.olmqmiz lazımken 31+1 cikti ölümlerin 1750 gram 42 cm doktor ufak tefek bir bebek olacak dedi iri bir bebek beklemeyin dedi 3 hafta sonra gel dedi
Şekerden dolayı mı gerilemiş acaba ? Senin şekerinde var ya 3 haftada 1 kontrol geç ya 😕 sıkıntısız geçsin inşallah

Selamm kızlar biz doğduk 😊 pazar gecesi 35+0 2720gr şükür yoğun bakıma girmedik evdeyiz aldığım kıyafetlerin hiçbiri olmuyor minnoşa 😊
Ayyyy hoş geldi minik kuzumuz 😍😍😍 sırayla gitmeye başladık valla şu an daha çok bu gerçekle yüzleştim 🙈🙈 yoğun bakıma girmemesine cokkkk sevindim oh anne kokusuyla mis gibi büyür şimdi ❤️❤️
Neden erken doğdu peki?

Merhaba çok şükür iyim.doktorum doğumda sonra 1hafta sonra tansiyonu düşer dedi . Doğum yapalı 9gunum tansiyonum yavaş düzene girmeye başladı dünde beri tansiyonm düşük.,🧿🧿🙏çok şükür .Alfamet sadece günde 1defa icicem.kolestronm yüksek bol bol yürüyüş yapin düşer dedi. D Dr X nasıl gidiyor hamileliği.hepinize sağlıklı kucağınıza almaya nasip etsin inşallah.rahatsiz olanlar inşallah çabukcak iyilesirsin geçmiş olsun.
Oğluşum dün gördüm iyi gidiyo. ilk defa 3defa saniyelik gözleri açtığı gördüm🧿 yarın gidecem gormeye.🥰

Merhaba çok şükür iyim.doktorum doğumda sonra 1hafta sonra tansiyonu düşer dedi . Doğum yapalı 9gunum tansiyonum yavaş düzene girmeye başladı dünde beri tansiyonm düşük.,🧿🧿🙏çok şükür .Alfamet sadece günde 1defa icicem.kolestronm yüksek bol bol yürüyüş yapin düşer dedi. D Dr X nasıl gidiyor hamileliği.hepinize sağlıklı kucağınıza almaya nasip etsin inşallah.rahatsiz olanlar inşallah çabukcak iyilesirsin geçmiş olsun.
Oğluşum dün gördüm iyi gidiyo. ilk defa 3defa saniyelik gözleri açtığı gördüm🧿 yarın gidecem gormeye.🥰
Oyyy minnoş büyümeye başlamış bile cipil cipil bakar artık 🧿❤️😍 sağ Salim sağlıkla koynuna gelsin inşallah canım

Çok duygulandım ya 🤗 doğumlar başladı.. kavuşmamıza çok az kaldı..
Bugün arkadaşıma bebek görmeye gittim içim eridi yumuşacık.. yaka iğnesi gibi bir an önce koynuma almak istiyorum oğluşumu sağlıkla inşallah 🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Bende ya bir an once gelsin istiyorum Mma vaktinde dogsunlar insallah

X