2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Besik.kaldi şimdilik bide sifonyerim yapılamadı daha

Eklentiler

• 20231225_142945.jpg
    20231225_142945.jpg
    144,2 KB · Görüntüleme: 75
  • 20231225_142929.jpg
    20231225_142929.jpg
    150,4 KB · Görüntüleme: 79
  • 20231225_142939.jpg
    20231225_142939.jpg
    132,2 KB · Görüntüleme: 79
Kızlar hamileliginizde ne kadar sıklıkla kan ve idrar testi veriyosunuz mesela ayda bir mutlaka istiyo mu doktorunuz
İlk başta haftada 1 kan veriyordum bazı değerlerimde sıkıntı vardı. Artık şimdi ayda bir hemogram, tit, karaciğer böbrek tiroit fonksiyon testleri yaptırıyorum. Hemogram ve idrar tahlili hatta kültürü ayda 1 yapılmalı bence

Biberonla çok.pahali cam biberon aldim ne olur ne olmaz belki mama verirler ilk gün
Mamayı ilk gün vermek zorunda kalsalar bile kaşık veya enjektör kullanmak gerekiyor meme reddi olmaması için, ben biberon aldım normal zaman için ama koymayacağım sanırım çantaya. Hemşireler sizi yönlendirir zaten ilk gün süt gelmezse, inşallah herkeste gelir

Açlığı düşürmek çok zor maalesef
Tokluk diyetle düzeliyor ama açlık çok inatçı oluyor
İnşallah bu dozlar işe yarar
Bebek kaç kiloydu ve doktor erken alırız gibi bişey söyledimi
Bu hafta kafin doğuma gitcem en son 29 haftalikken 1.500 şimdi 32 haftalik ne kadar bilmiyorum şubat 15 di ama dogum erken alırlar gibime geliyor herseyleri yikadim eksikleri tamamladım üzülecek kaldı çantamı hszir tutayim

Bu hafta kafin doğuma gitcem en son 29 haftalikken 1.500 şimdi 32 haftalik ne kadar bilmiyorum şubat 15 di ama dogum erken alırlar gibime geliyor herseyleri yikadim eksikleri tamamladım üzülecek kaldı çantamı hszir tutayim
Banada 15 gün sonraya kilosuna bakmak için randevu verdiler bakalım erken alırız diye bir şey diycekler mi
Bende yıkadım ütüledim cantaya koymak kaldı

Bazen ben de oluyor ritmik gibi ama hıçkırık olmadığına eminim. Kendi kalp atışım mı diyorum dinliyorum hayır o da tutmuyor. Bebeğin kalp atlşı olduğunu da sanmıyorum ya. Hiç bilmiyorum
Ritmik bir şekilde minik mimik hissediyorsanız yumuşak yumuşak tekme gibi değil bu hıçkırık çünkü az evvel ultrasondan çıktım bebeğim hıçkırıyordu doktorum hıçkırığını söyledi

Kızlar benim gibi d vitamini omega demir hapı almayan var mı ben hiç içemedim midemi bulandırıyor haplar

X