2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
kızlar ben geceleri maalesef uyuyamıyorum midemden dolayı.Sabaha kadar yarı uyur yarı uyanık oluyorum.
Bebek hediyelikleri olarak ne aldınız ya da neler yaptırdınız ? Birbirimize fikir olması açısından fiyatı ile paylaşsak ne güzel olmaz mı 💓🌸🥹🥹🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Ay bende uyuyamıyorum.. çok yoruldum artık

kızlar ben geceleri maalesef uyuyamıyorum midemden dolayı.Sabaha kadar yarı uyur yarı uyanık oluyorum.
Bebek hediyelikleri olarak ne aldınız ya da neler yaptırdınız ? Birbirimize fikir olması açısından fiyatı ile paylaşsak ne güzel olmaz mı 💓🌸🥹🥹🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Bu seti çok beğeniyorum mavisi de var 79 tl. Daha uygun fiyatlı olarak da yapılabilir sanki

Eklentiler

• IMG_5166.png
    IMG_5166.png
    332,5 KB · Görüntüleme: 115
B bebegimolsun-06 canım nasılsın ne zamandır yazmıyosun merak ettim😊
Canımmm çok teşekkür ederim iyiyim şükürler olsun. Bugün 32+4 olduk çok şükür 🙏🏻 sabırsızlıkla bekliyoruz çok heyecanlıyım. Bir ay hastanede yattığım için kas ağrılarım var. Hele ki iki gündür sol kalçama bir ağrı girdi yürüyemiyorum, wc ye annemle gidip geliyorum. Sen nasılsın

Benim de boğaz sisi kulak ağrıyor parıl.iciyirum ne fayda bide bas agrisi yapiyir geçen ohlan hastalandı hep çıkardı sabaha kadar yatak yorgan uğraştım zaten gece uykuları hayal oldu gunluk uydurduğum saat 4 gecmiyirduro da kırk uyan demir ilacı bana da bulantı yapıyor bende 2 güne bir çıkarıyorum hayırlısıyla sağlıkla sihhatke hayırlısıyla dogurabileydik bende 32+2oldjm ðdiyet yapıyorum.dusmuyir bıraktım bende en azından canımın çektiğini yiyorum

Kızlar gerçekten çok dikkat edin kalbim ağzımda atıyor artık 5 gündür çarşamba kontrole gittim yazmıştım burayada 30 haftaligiz sertleşme bebek top gibi olup kalması vs vardı nts ye girdim sancilarim 100 e çıkıyordu doktor yatış verdi ciger gelistirici igne fitil vs tedaviye başladı hemen erken dogum olursa diye ve açılmamda var ilac kullanmaya basladim gittiği yere kadar artık herhangi ataktayiz
Geçmiş olsun canım inşallah vaktinde gelir. Az daha dayansın🙏

Kizlar dun gittim nst temiz bebis iyi ama tansiyonum yuksek cikti onu dusurmeye ugrastik halbuki ben hic birsey hissetmiyordum tansiyona dair🤷‍♀️neye gittim ne çıktı🙄

Kızlar fotoğraf çekimi için şu şekilde tül falan yapıyorlar ya süsleme siz yaptıracak mısınız ya da yapacak mısınız bir gün için yapmak istemiyorum aslında ama bebeğin yatağının etrafına en azından nasıl olurki

Eklentiler

• IMG_20231225_104446.jpg
    IMG_20231225_104446.jpg
    84 KB · Görüntüleme: 89
  • IMG_20231225_104416.jpg
    IMG_20231225_104416.jpg
    118,2 KB · Görüntüleme: 93
Kızlar fotoğraf çekimi için şu şekilde tül falan yapıyorlar ya süsleme siz yaptıracak mısınız ya da yapacak mısınız bir gün için yapmak istemiyorum aslında ama bebeğin yatağının etrafına en azından nasıl olurki
Ben kapıya iki afet balon ayağı ile balon yapacağım.Yine kapıyı süsleyeceğiz tül ve balonla ya da bebişin kapı süsü ile.içeriye çok tül düşünmüyorum ama bebeğin yatacağı yere yine balon koyarım minik olanlardan.Sanırım içeri tül yapmayacağız.Dün uyumadım gece boyu balonlar hediyelikler baktım çok çeşitli güzel balonlar var internette 😫

Kızlar geçen hafta kanamadan erken doğum riskiyle açılmam vardı hastanede yatıp çıktım. Bugün de kusma ishal kanda enfeksiyon çok yüksek tekrar yatış yapıldı bana dua edin 31 hafta 1 günlük bebeğim çok zordayım
Çok geçmiş olsun P Puffykus moralini yüksek tutmaya bak. Bebişin de sen de iyi olacaksınız inşallah 🌸

Kızlar geçen hafta kanamadan erken doğum riskiyle açılmam vardı hastanede yatıp çıktım. Bugün de kusma ishal kanda enfeksiyon çok yüksek tekrar yatış yapıldı bana dua edin 31 hafta 1 günlük bebeğim çok zordayım
Çok geçmiş olsun Rabbım şifa versin vaktinde sağlıkla gelsin

Kızlar çok geçmiş olsun dikkat edin kendinize
Bende biraz büyüdüm eve izne de geçince demek ki
Nefes nefese kalıyorum
Dün tansiyonumu ölçtüm benim de biraz yüksek çıktı insallah tansiyonlarımız yükselmeden ya da başka bi sknti çıkmadan insallah sağ salım süreci tamamlayabiliriz 🙏🏻🤲🏻😊

Ben anne yatak ucuna ve kuvoz besik için tül yapacağım kendim malzemelerini aldım kendimiz süsleyecegiz ikramlik ve hediyelik de hazrlamyi dusunuyorm lohusa serbeti için hastaneye götürür muyum bilmiyorum suanda kapi içinde kapi susu yaptm yine tül ilk kızımdan var balonlarimizda var asagidakiler gbi ornek alip insallah yanimdakilere susletecgim😂😂kapi susumuz hazir yastik da kendim yapcagim bu hafta ici. Insallah hazir olursa atarım fotolarini
20231126_192949.jpg
Screenshot_20231216_235445_Google.jpg
Screenshot_20231216_224115_Pinterest.jpg
Screenshot_20231216_223853_Pinterest.jpg

Ben anne yatak ucuna ve kuvoz besik için tül yapacağım kendim malzemelerini aldım kendimiz süsleyecegiz ikramlik ve hediyelik de hazrlamyi dusunuyorm lohusa serbeti için hastaneye götürür muyum bilmiyorum suanda kapi içinde kapi susu yaptm yine tül ilk kızımdan var balonlarimizda var asagidakiler gbi ornek alip insallah yanimdakilere susletecgim😂😂kapi susumuz hazir yastik da kendim yapcagim bu hafta ici. Insallah hazir olursa atarım fotolarini Eki Görüntüle 3357775 Eki Görüntüle 3357769 Eki Görüntüle 3357771 Eki Görüntüle 3357773
Kaç metre tül gerekirki kapı küvöz ve anne ayak ucuna bir de küvöz ölçüleri standart mı oluyor acaba ölçmek mi lazımki hastanede 🤔

Kişisel tercih tabi de bilemedim bana böyle şeyler çok abartılı geliyor. Sonuçta hastane odası düğün evi gibi süslemek niye.

Kaç metre tül gerekirki kapı küvöz ve anne ayak ucuna bir de küvöz ölçüleri standart mı oluyor acaba ölçmek mi lazımki hastanede 🤔
Yani kapi tümünü bilmiyorum hatırlamıyorum ama aldığın yere kapi susu icin dedi mi ölçüsünü genelde o tarz şey satanlar biliyor 6 sene önce şu kadar metre yetr demişti öyle aldm ciddende yetti ama kuvoz iicj ne kadar aldm hatırlamıyorum ama kuvoz ölçüsü de nette var 75*75*45 diye biliyorm ben ona göre ayarladım kuvoz içinde tül vardı yine kızımdan kalma altına bu sefer astar içn kumaş aldım parçalardan fiyonk kurdelesini de aynı kumaştan yapacağım saten parlak pembe kumaş hatta herseyini olctk kestik teyzem anlıyor dikiş işlerinden dikip suslemesini yapacgz

X