2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Kızlar geçen hafta kanamadan erken doğum riskiyle açılmam vardı hastanede yatıp çıktım. Bugün de kusma ishal kanda enfeksiyon çok yüksek tekrar yatış yapıldı bana dua edin 31 hafta 1 günlük bebeğim çok zordayım
Canım Allah yardımcın olsun. Stres yapma demesi kolay ama kendini buna zorla. Stresin ikinize de iyi gelmeyeceğini düşün. İkiniz için de en güzeli en sağlıklısı olsun.

Kızlar bebişleriniz günde kaç kere hıçkırıyor 🤔😁 benim oğlan bu ara sıklaştırdı bide garibim çok sinirleniyo hıçkırınca hıncını benden çıkarıyor 😂😂

Kızlar bebişleriniz günde kaç kere hıçkırıyor 🤔😁 benim oğlan bu ara sıklaştırdı bide garibim çok sinirleniyo hıçkırınca hıncını benden çıkarıyor 😂😂
günde 3-4 kez olmaya başladı özellikle sabahın körü uyanıyorum pıt pıt atıyor 😅 sıpa sinirleniyor bi de

Canımmm çok teşekkür ederim iyiyim şükürler olsun. Bugün 32+4 olduk çok şükür 🙏🏻 sabırsızlıkla bekliyoruz çok heyecanlıyım. Bir ay hastanede yattığım için kas ağrılarım var. Hele ki iki gündür sol kalçama bir ağrı girdi yürüyemiyorum, wc ye annemle gidip geliyorum. Sen nasılsın
Kas ağrıları hepimizde var canım
İyi olmana çok sevindim şükür 32leri gördük
Bende iyiyim artık yatmamq gerek yokmuş dolaşıyorum dışarı çıkmaya başladım

Kızlar hamileliginizde ne kadar sıklıkla kan ve idrar testi veriyosunuz mesela ayda bir mutlaka istiyo mu doktorunuz
Ben 1aydan bir en son ekim ve aralık
benimkide son zamanlar çok hıçkırıyor. şu dönemler ciğerleri gelişmeye başladığı için sık sık olması normal galiba

Kızlar fotoğraf çekimi için şu şekilde tül falan yapıyorlar ya süsleme siz yaptıracak mısınız ya da yapacak mısınız bir gün için yapmak istemiyorum aslında ama bebeğin yatağının etrafına en azından nasıl olurki
Bana abartili geliyor canim ne yalan soylim dogumdan sonra gözüm hic birsey görmedi hastaneden biran once cikayim diye kaccak delik aradim.benn sadece cikolata ve ufak hediyelik goturecegim.

Benimde bazı günler çok oluyor bazı günler olmuyor ya da ben farketmiyorum bilmiyorum. Ama bunun bir sayısı olmazki içtiği suyu tutmayı doğru yutmasıyla alakalı ciğer ve sindirimiyle alakalı, bizim hareketimizle bile alakalı olabilir çocuk tam yutacak hopp biz bir hareket ediyoruz çocuk çalkalanıp boğazına kaçırıyor 😅😅

Benimde bazı günler çok oluyor bazı günler olmuyor ya da ben farketmiyorum bilmiyorum. Ama bunun bir sayısı olmazki içtiği suyu tutmayı doğru yutmasıyla alakalı ciğer ve sindirimiyle alakalı, bizim hareketimizle bile alakalı olabilir çocuk tam yutacak hopp biz bir hareket ediyoruz çocuk çalkalanıp boğazına kaçırıyor 😅😅
Ayy valla bilmiyorum bi anda sıklaştırdı dedim acaba anormal bisey mi var 😂

Kızlar fotoğraf çekimi için şu şekilde tül falan yapıyorlar ya süsleme siz yaptıracak mısınız ya da yapacak mısınız bir gün için yapmak istemiyorum aslında ama bebeğin yatağının etrafına en azından nasıl olurki
Ben ayak ucuma ve küvöz ayak ucuna fiyonklu tüllerden aldım.Birinci fotodaki çok abartı geliyor bana.oda kapısına da tül dolayıp kapı süsümü asacağım süslemeyi kendimiz yapacağız.Çikolata yaptırırken yastık da yaptırmıştım onu da Küvöze koyacağım.birkaç tane de balon standı alacağım

Kızlar geçen hafta kanamadan erken doğum riskiyle açılmam vardı hastanede yatıp çıktım. Bugün de kusma ishal kanda enfeksiyon çok yüksek tekrar yatış yapıldı bana dua edin 31 hafta 1 günlük bebeğim çok zordayım
Çok geçmiş olsun canım korkma Allahın izniyle birşey olmaz. Bebeğinle sağlıkla ve vaktiyle gelir inşallah.

X