2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
3 ten fazla oluyor benim bazı günler ya. Evet akşamları oluyo ama. Bugün çok az oldu ama 2 gün önce akşam sürekli oldu. Bişey olur anlamam diye korkuyorum
İlk randevuda bunu belirt canım. Doktoruna olmaz inşallah bende çok. Korkmuştum bende de oluyor Yumru gibi oluyo karnım. Taş gibi..
Ama nst sancı vs çıkmadı şükür

Kızlar gerçekten çok dikkat edin kalbim ağzımda atıyor artık 5 gündür çarşamba kontrole gittim yazmıştım burayada 30 haftaligiz sertleşme bebek top gibi olup kalması vs vardı nts ye girdim sancilarim 100 e çıkıyordu doktor yatış verdi ciger gelistirici igne fitil vs tedaviye başladı hemen erken dogum olursa diye ve açılmamda var ilac kullanmaya basladim gittiği yere kadar artık herhangi ataktayiz
Geçmiş olsun 🥺🙏 inşallah kısa sürede toparlanırsın 🤲🏻

Hediyelik için böyle boş şişe aldım. Tanesi 3 tl düşünen varsa aklında bulunsun ☺️

Eklentiler

• 1CD24B47-5DFA-401F-8DDE-5F742C6E703C.png
    1CD24B47-5DFA-401F-8DDE-5F742C6E703C.png
    402,2 KB · Görüntüleme: 91
Hediyelik için böyle boş şişe aldım. Tanesi 3 tl düşünen varsa aklında bulunsun ☺️
Aslında ben düşünüyorum kolonya yapmak hijyen için de iyi olur 3₺ iyiymiş 🙏🏻 ama sticker ne kadar ücrete geliyor acaba bi de kolonya litrelik alıp doldurmak lazım

Aslında ben düşünüyorum kolonya yapmak hijyen için de iyi olur 3₺ iyiymiş 🙏🏻 ama sticker ne kadar ücrete geliyor acaba bi de kolonya litrelik alıp doldurmak lazım
Stiker kuzenim sordu 50 tanesini 30 yapıyorlarmış kolonyayı da alırım artık . Ben kutu yapacağım hediyelik içine kolonya kahve çikolata magnet koyacağım . Magnet sadece en yakınlarıma

Kızlar biliyorsunuz hastayım bugün daha iyiyim şükür yavaş yavaş geçiyor beni ayağa kaldıranı anlatıyorum.
Dün gece fenalaştım yine eşim Vicks aldı geldi ayak altlarıma sürdük kalın çorap giydim iyice battaniyeye yorgana sarıldım parol içtim bol suyla gece ter attım burnum boğazım açıldı sabahta iyi hissettim hava alalım dedik yürüdük cok iyi geldi bu akşamda yaparım yarına tamamen bitmiş olur 👍🏻
Geçmiş olsun canım ben de hastayımda öksürürken kaburgam batıyor çok ağrıyor yakı diye bişey var ya bant ondan yapsam diyordum baktım hamilelikte kullanmayın diyor. Vicks te de varsa öyle bişey diye aklıma geldi

Geçmiş olsun canım ben de hastayımda öksürürken kaburgam batıyor çok ağrıyor yakı diye bişey var ya bant ondan yapsam diyordum baktım hamilelikte kullanmayın diyor. Vicks te de varsa öyle bişey diye aklıma geldi
Başka bir forumda gördüm gripken ayak altlarına sürmüşler hamileler herkes önermiş diye deneyeyim dedim cok iyi geldi 🙏🏻 prospektüste de Vicks için hamilelikte zararlı diye yazmamışlar diye yaptım 🙈

kızlar ben geceleri maalesef uyuyamıyorum midemden dolayı.Sabaha kadar yarı uyur yarı uyanık oluyorum.
Bebek hediyelikleri olarak ne aldınız ya da neler yaptırdınız ? Birbirimize fikir olması açısından fiyatı ile paylaşsak ne güzel olmaz mı 💓🌸🥹🥹🙏🏻🙏🏻🙏🏻

kızlar ben geceleri maalesef uyuyamıyorum midemden dolayı.Sabaha kadar yarı uyur yarı uyanık oluyorum.
Bebek hediyelikleri olarak ne aldınız ya da neler yaptırdınız ? Birbirimize fikir olması açısından fiyatı ile paylaşsak ne güzel olmaz mı 💓🌸🥹🥹🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Ay az önce onu dedim ben de gece oldu mu midem yanmaya başlıyor. Gündüz de yiyip içip direkt yattığım oluyor yani yanmıyo böyle. Niye bilmiyorum gece başlıyo

Kızlar gerçekten çok dikkat edin kalbim ağzımda atıyor artık 5 gündür çarşamba kontrole gittim yazmıştım burayada 30 haftaligiz sertleşme bebek top gibi olup kalması vs vardı nts ye girdim sancilarim 100 e çıkıyordu doktor yatış verdi ciger gelistirici igne fitil vs tedaviye başladı hemen erken dogum olursa diye ve açılmamda var ilac kullanmaya basladim gittiği yere kadar artık herhangi ataktayiz
Geçmiş olsun cnm 🤲🙏

X