2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
kızlar bugün özelde kontrolüm vardı özelde en başından beri 1 hafta geriden geliyoruz kilomuz 1462 g olmuş tamamlamış maşallah dedi 1 ay sonraya randevu verdi ve dediki 2 saate bir hareketi takip et dedi hareketlenmezse sola yat bekle dedi dahada hareket etmezse hemen gel dedi azalma filan olursa ama saçma değilmi kontrollerin sıklaşması gerekmiyor mu normalde 31+1 haftalığım gerçi bidahaki kontrole gitmiyeceğim artık muayne 800 tl olmuş zaten devlette doğum yapacağım gerek yok artık gitmeye
Bu hareket takip meselesi çok stres verici bence ya. Benim bebiş doğru düzgün başından beri hareket etmedi mesela genelde hareketsiz günün belli zamanlarında bir iki yokluyor sonra yine sesi çıkmıyor. Benim o zaman acilden çıkmamam lazım. Farklı bir durum hissedince gitmek lazım herhalde. Normalde çok hareketlidir ama o gün hiç düzgün bir hareketi olmamıştır gibi

İnsallah bazen böyle tam rahata erdim diyince bi sknti oluyor ya ondan hala tedirgin ve diken üstündeyim biliyor musunuz. 😔
Seni çok iyi anlıyorum ama sakınan göze çöp batıyor herşey olacağına varır kafanı boşalt güzel haftalara geldik Allahın izniyle bir sorun olmayacak🙏🏼

Merhaba, az önce ben de aradım. Başvurunun internet üzerinden yapılması gerektiğini söylediler. internet sitesine girdiğimde de 0-3 aylık bebeklerin bu kampanyadan faydalanabildiği yazılmış doğmadan önce nasıl başvurdunuz acaba🤔
Mesajda yazdığım gibi yaptım 153’ü aradım 1 hafta sonra getirdiler herhangi bir yere başvuru yapmadım her belediyede farklı işliyor demekki.

Bu hareket takip meselesi çok stres verici bence ya. Benim bebiş doğru düzgün başından beri hareket etmedi mesela genelde hareketsiz günün belli zamanlarında bir iki yokluyor sonra yine sesi çıkmıyor. Benim o zaman acilden çıkmamam lazım. Farklı bir durum hissedince gitmek lazım herhalde. Normalde çok hareketlidir ama o gün hiç düzgün bir hareketi olmamıştır gibi
😊minikler oyun oynuyor bizimle resmen annelik duygusunu en içten hissettiriyorlar sağlıklı olsunlarda sorun değil ama bencede hareket olayı sitres verici

Adet olacakmışım gibi bir ağrım var karnım.hic böyle ağrımazdi benim adam da il dışında çalışıyor usuttum galiba hala dogalgaz onay verilmedi yukarı kat yanlış döşenmiş ugo yakıyoruz böyle bir garip.bir ince ince agri gibi değil gibi bir degisik anlamadim

bende onu aldım diğer arkadaşında yüksek çıkmış ya cihaz teyidi önemli birde benim de aynı cihaz sizinle ama Sankı sonuçları hastane ile farklı
Bilmiyorum ki hastanede hiç ölçtürmedim ben 🤔 ama şöyle söyliyim 5 gündür ölçüm yapıyorum diyet listesine uyarak (farklı birşey hiç yemedim şu 1 haftalık sürede doğru ölçümler olsun diye) ona rağmen ölçülerim birbirinden farklı. Hareket ve uyku da etkiliyormuş bu durumu. Hastanede mesela kaç çıkıyor sizin

kızlar bugün özelde kontrolüm vardı özelde en başından beri 1 hafta geriden geliyoruz kilomuz 1462 g olmuş tamamlamış maşallah dedi 1 ay sonraya randevu verdi ve dediki 2 saate bir hareketi takip et dedi hareketlenmezse sola yat bekle dedi dahada hareket etmezse hemen gel dedi azalma filan olursa ama saçma değilmi kontrollerin sıklaşması gerekmiyor mu normalde 31+1 haftalığım gerçi bidahaki kontrole gitmiyeceğim artık muayne 800 tl olmuş zaten devlette doğum yapacağım gerek yok artık gitmeye
Bu nasıl tatlılık masallah 😍😍 eridim bittim teyzosummm 🧿🧿 devlette randevu bulursan git 2 haftada bir canım kuralı yok

Merhaba, az önce ben de aradım. Başvurunun internet üzerinden yapılması gerektiğini söylediler. internet sitesine girdiğimde de 0-3 aylık bebeklerin bu kampanyadan faydalanabildiği yazılmış doğmadan önce nasıl başvurdunuz acaba🤔
ben de şimdi aradım ihtiyaç sahiplerine veriyoruz dediler kira da mısınız falan diye sorular sordular inceleme neticesinde veriyoruz dediler

sizde böbrek taşı mı çıktı hamilelikte? bende hamile kalmadan önce vardı da kontrole gitmedim ne durumda bilmiyorum, ne gibi şikayetleriniz oldu acaba
Evet.Sağ kaburgamın altında şiddetli ağrı oldu bulantı kusmayla birlikte.Öyle gittim hastaneye genişleme ve taş olduğunu söylediler takip ediyorlar.

Böbrekle ilgili ilk sıkıntı hissettiğimizde kendi doktorumuz mu bakıyor kadın doğum yoksa ağrım var deyince yönlendiriyor mu
Üroloji bölümüne gidiyorum kadın doğum doktorum yönlendirmişti ama geçen ay kendisi de baktı ultrason cihazıyla .

X