2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Tesekkur ederm. Dualarinizi esirgemeyin lutfen
Merhaba canım ben de erken Doğumla bebeklerimi kaybettim, şimdi sürece yeniden başlamak için adet olmayı bekliyorum. Lohusa kanamam yaklaşık 50 gün sürdü. 10 gündür regl olmuyorum. Senin adına çok sevindim. Senin üzmeyecekse gebeliğin niye sonlanmıştı paylaşabilir misin? Ben de erken doğumda kaybettim. Doktorum 3 ay beklemeyi önermişti ama zaten ilk adetle 3 ayım tamamlanıyor hemen hemen.

Sertleştiği an karnını açıp bak dışa doğru yükseliyor. Ama sürekli sertse o gaz yada bağırsaktan olabilir. Sertleştiğinde bebek hareket etmiyor

Bende bugün çok ayakta kaldım ağrılarım ondan olabilir
Sertleştiği an karnını açıp bak dışa doğru yükseliyor. Ama sürekli sertse o gaz yada bağırsaktan olabilir. Sertleştiğinde bebek hareket etmiyor
Canım içerde top varmış gibi oluyor ama bi o yana bi bu yana gidiyor ben onu bebeğin totosu falan geliyor da yer değiştiriyor sanıyorum kasılmamı bu yani

O an hareket ediyorsa bence kendini ittiriyor seninki. Benim de öyle oluyor nstye girdim bu hafta kontrol varken. Hiç sancı çıkmadı bence senin de çıkmaz korkma

Benm gebelgim saglkli ilerliyordu..bebekte de sknti yoktu. Gelisimi iyiydi benm rahmde enfeksiyon oldu cok gec farkettik bebegin kesesi delindi ve 2 ay icinde kanamayla beraber akip azaldi.su kalmayinca gebelik sonlandirildi. Suni sanciyla normal dogm yaptim. Ama rahmimde kazima islemi oldu enfeksiyonu temzlemek icin o yuzden 3 ay onerdi doktorum. Kurtaj sonrasi kanamam sadece 1 hafta surdu. Kurtajin 66. Gunundeym . 40. Gun regl oldum bir daha olmadim.

O an hareket ediyorsa bence kendini ittiriyor seninki. Benim de öyle oluyor nstye girdim bu hafta kontrol varken. Hiç sancı çıkmadı bence senin de çıkmaz korkma
Ben p.tesi durumu anlatayım da gerekirse nst alsın ya biraz panik oldum düşünüp de stres yaratmamaya çalışayım teşekkür ederim canım

Vallahi size yazdıktan sonra temizliğe girdim kimden ne bekliyorum ki dedim kalktım sildim süpürdüm evi baya enerji geldi bir anda kedilerinin tüylerini doğumdan önce kestiren iyi olmaz mı benim kedime traş çok iyi geliyordu hemde bebiş gelince rahat edersin bir süre.
Bu dönemde böyle olması tuhaf biraz Bende söylüyorum kendi kendime hamileyken arayıp sormayanlar doğumda başlarlar artık bebişin fotosu yok mu , bebek görmeye gelicez cart curt diye kesin
Benimki sağ taraftan inanılmaz itekliyor canım yanıyor senin kaçıncı haftan canım pazartesi kontrolüm var sata göre 31 haftalık olacak ama 1 hafta önden gidiyoruz nst alır mı acaba diye merak ettim
Ay bende aynı şeyi düşünüyorum haftaya 31+1 gitmiş olucam ama bebek önde gidiyor nst 'ye alır mı acaba diye .Geçen haftalarda ciddi sancım var diye acile gittiğimde nst ye almışlardı hatta nst esnasında bile kasılmam oluyordu ama sancın çıkmadı demişti doktor

Çok sevindim sağlıkla gelsin bebiş inşallah

Cnm hatrladm sen tup bebekle gebe kalmistn fimi. 3 uz mu vardi. Senin acin daha fazla rabbim sabrini versin. Ben hala toparlayamadm. Doktor ne kadr zaman onerdi sana
Dördüzleri kaybettim canım. Herkesin acısı kendine büyük. Psikolojim alt üst oldu. Toparlanmaya çalışıyorum hala.

25 gün önce kontrole gittim, doktorum kanamamın devam edeceğini normal olduğunu söylemişti. Rahmin dinlenmesi için bir süre daha beklememi istemişti. Yaklaşık 10 gün oldu kanama biteli.

Merkezimle konuştum dondurulmuş embriyolarım var ilk adetle rahim kalınlaştırma süreci başlayacak. Ocak sonu gibi transfer olur diye umuyorum.

Kızlar hamilesiniz artık sizler de anne oldunuz. Dualarınızda eksik etmeyin sağlıklı evlatlarım olsun sağlıkla doğsunlar inşallah diye.

Bugün hamileyken içimde kalan bir şey yaptım, hep evlatlarımı kaybetme korkum vardı hazırlıklarını yapamamıştım uğurum olsun diye e bebekten tulum aldım.

Sanırım bana tek iyi gelecek şey anne olmak. Çünkü ben yavrularımı kucağıma almayı hakkediyorum inşallah rabbim de beni buna layık görür. Benden daha çok eşim hakkediyor bunu. Kolay bir süreç değil rabbim kimseye evlat acısı göstermesin. İnanın insanın gözündeki yaş kurumuyor. Aldığımız nefes haram..

Rabbim in kapisinda dua ile bekliyorz. Hayrlisini nasip etsin. Rabbim cennetinde kavusmayi nasip etsin. Sabrimizin mukafatini alacagimiza inaniyorm. Burdaki hamislerin dualarinu bekliyorz.

Epidurali hangi aşama da yaptılar açılma 4 cm olunca yapılıyor demişlerdi doğru mu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…