2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Merhaba kizlar. Sizinle beraber gebeligimi ogrenmistm. 5. Ayinda sonlanmisti. Masallh rabbim saglkla kavustursun sizi ben simdi hamileyim daha 4. Hafta size sorum su benm gibi buyuk bebek kaybedip bir adetten hemn sonra gebe kalip saglkli ilerleyen oldu mu acaba.
Ay canım hatırlıyorum seni gözün aydın Allahım sağlıcakla kucaklamayı nasip etsin inşallah 🙏🏻🌸

Merhaba kızlar 30+1 olduk kilo 1540 boyu 40 cm olmuş uzunlugum da 29 fakat karnimda sertlik oluşuyor diye doktor nts istedi ve sancı çıktı baya yüksek erken doğum riski var dedi açılma vs yok yatış verdi ciğer geliştirici iğne yaptı fitil serum tedavisi verdiler nts ye giriyorum sancı hep 45 50 üstü çıkıyor böyle olan var mı aranızda bebeğime bisi olur diye endişeleniyorum
Bu arada geçmiş olsun canım hızla yazdım bı yandan da eşime laf yetiştiriyorum. İnşallah sağlikla ilerler her adım🙏🏻🌺

Şu an eşime cok kızgınım beni anlamıyor tam bir erkek kafası. Yazdıklarınızın aynısı bende de oluyor diyorum böyle böyle sende herşey normal diyo.doguracan mi diyo sinir ediyor beni. Korkuyorum bende ona uyup içgüdülerimi dinlemezsem diye. Her akşam karnım semsert oluyo ağrı sancı yok ama bebek hareket de ediyo sizdeki de tam olarak öyle mi nasıl oluyor tam, 33. Haftadayim ben cuma gidicez doktora
Bebek de hiçbir sıkıntı yok ben hissetmedim sanciyi fakat göbek çevremde ağrı oluyor bebek ara ara orda toplanıyor gece uyku yok belim yemek vs yaparken çok agriyor

Merhaba kizlar. Sizinle beraber gebeligimi ogrenmistm. 5. Ayinda sonlanmisti. Masallh rabbim saglkla kavustursun sizi ben simdi hamileyim daha 4. Hafta size sorum su benm gibi buyuk bebek kaybedip bir adetten hemn sonra gebe kalip saglkli ilerleyen oldu mu acaba.
Maşallahhhh 😍😍 bu habere çok sevindim genelde doktorlar bir adet görüp kalabilirsin diyorlar gönlünü ferah tut 🙏🏻🙏🏻🧿🧿🧿🧿

Ay canım hatırlıyorum seni gözün aydın Allahım sağlıcakla kucaklamayı nasip etsin inşallah 🙏🏻🌸
Allah razi olsun cnm. Rabbin sabredebilmem icin nasip etti diye dusunuyorm. Insallh saglkla ilerler cok korkuyorm. Sizi takipe ediyorm masallh geliyor bebisler.

Gözünaydın canım çok sevindim rabbim sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin inşallah 🙏🏼🌺

Allah razi olsun cnm. Rabbin sabredebilmem icin nasip etti diye dusunuyorm. Insallh saglkla ilerler cok korkuyorm. Sizi takipe ediyorm masallh geliyor bebisler.
Hayırlı olsun çok sevindim korkmanız çok normal ama insallah sağlıkla ilerleyecek hiç uzumeyin strese sokmamaya çalışın kendinizi 🤲🏻🙏🏻😊

Kızlar benim de karnım öyle dediğiniz gibi çok sert çocuk hareket ettiğinde çok rahatsız ediyor hatta geriliyor iyice ama bugün nst ye girdim kontrolüm vardı herhangi bir sancı vs. Çıkmadı
Benimki sağ taraftan inanılmaz itekliyor canım yanıyor ☹️ senin kaçıncı haftan canım pazartesi kontrolüm var sata göre 31 haftalık olacak ama 1 hafta önden gidiyoruz nst alır mı acaba diye merak ettim

Benimki sağ taraftan inanılmaz itekliyor canım yanıyor ☹️ senin kaçıncı haftan canım pazartesi kontrolüm var sata göre 31 haftalık olacak ama 1 hafta önden gidiyoruz nst alır mı acaba diye merak ettim
Kasılmam var dersen alır canım ben de pazartesi kontrole gidicem. Tam 31 olcaz. Ben dicem kasılmam var diye böyle giderse umarım gitmez. Bugün biraz yoruldum eğil kalk çok yaptım ondan mı böyle oldum diye düşünüyorum

X