2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Kızlar ağırlaştım üst solunum yolu enfeksiyonuna dönüştü , c vitaminini takviye olarak alan var mı ne kullanabiliriz suda eriyen mi hap mı

Kızlar ağırlaştım üst solunum yolu enfeksiyonuna dönüştü , c vitaminini takviye olarak alan var mı ne kullanabiliriz suda eriyen mi hap m
Çok geçmiş olsun. En iyisi biber, brokoli, kivi, mandalina, portakal vs yemek bence takviyedense ballı limonlu ıhlamuru da ihmal etmeyin günde iki bardağa kadar

Kızlar ağırlaştım üst solunum yolu enfeksiyonuna dönüştü , c vitaminini takviye olarak alan var mı ne kullanabiliriz suda eriyen mi hap mı
Çok geçmiş olsun canım , doktora görünmende fayda var bende gece çok kötüydüm serum ile toparladım .Mandalina ve ayva kanyatıp içiyorum sürekli .Yumuşatıyor

Ben p.tesi durumu anlatayım da gerekirse nst alsın ya biraz panik oldum düşünüp de stres yaratmamaya çalışayım teşekkür ederim canım
Vallahi bende burayı okudum stres oldum..
Yani sertleşme bendede oluyor ama bu kasılmami sancı mi bilmiyorum..
Cumartesi doktora ayrıntılı soracağım..
Yoksa bu şekilde insan takıyor

Ben sertleşmeyi ve alt karın ağrısını söyleyeceğim belki duruma göre alır içim rahat etmeyecek gibi
Vallahi bende burayı okudum stres oldum..
Yani sertleşme bendede oluyor ama bu kasılmami sancı mi bilmiyorum..
Cumartesi doktora ayrıntılı soracağım..
Yoksa bu şekilde insan takıyor
Aynı işte ben de ayırt edemiyorum bir türlü canım sen benden önce gidiyorsun doktora sorunca bana da söyler misin ya

Progestanı alırken hissediyordum ama ileride hissediyordum artık hemen 3 cm falan ileride hissediyorum

Normal tuzlu tuzsuz mu farkeder mi

Tabi yarın yazarım canım, benimde böyle sertleşiyor bazen kafa popo var gibi oluyor geçiyor..
Ama genelde de yumuşak değil. Karnım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…