2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Kızlar ağırlaştım üst solunum yolu enfeksiyonuna dönüştü , c vitaminini takviye olarak alan var mı ne kullanabiliriz suda eriyen mi hap mı

Kızlar ağırlaştım üst solunum yolu enfeksiyonuna dönüştü , c vitaminini takviye olarak alan var mı ne kullanabiliriz suda eriyen mi hap m
Çok geçmiş olsun. En iyisi biber, brokoli, kivi, mandalina, portakal vs yemek bence takviyedense 🌸 ballı limonlu ıhlamuru da ihmal etmeyin günde iki bardağa kadar 👌🏼

Kızlar ağırlaştım üst solunum yolu enfeksiyonuna dönüştü , c vitaminini takviye olarak alan var mı ne kullanabiliriz suda eriyen mi hap mı
Çok geçmiş olsun canım , doktora görünmende fayda var bende gece çok kötüydüm serum ile toparladım .Mandalina ve ayva kanyatıp içiyorum sürekli .Yumuşatıyor

Ben p.tesi durumu anlatayım da gerekirse nst alsın ya biraz panik oldum 🤧 düşünüp de stres yaratmamaya çalışayım teşekkür ederim canım 🌸
Vallahi bende burayı okudum stres oldum..
Yani sertleşme bendede oluyor ama bu kasılmami sancı mi bilmiyorum..
Cumartesi doktora ayrıntılı soracağım..
Yoksa bu şekilde insan takıyor

Vallahi size yazdıktan sonra temizliğe girdim kimden ne bekliyorum ki dedim kalktım sildim süpürdüm evi baya 😅enerji geldi bir anda 🙄 kedilerinin tüylerini doğumdan önce kestiren iyi olmaz mı benim kedime traş çok iyi geliyordu hemde bebiş gelince rahat edersin bir süre.

Bu dönemde böyle olması tuhaf biraz 🙄Bende söylüyorum kendi kendime hamileyken arayıp sormayanlar doğumda başlarlar artık bebişin fotosu yok mu , bebek görmeye gelicez cart curt diye kesin 🙄

Ay bende aynı şeyi düşünüyorum haftaya 31+1 gitmiş olucam ama bebek önde gidiyor nst 'ye alır mı acaba diye .Geçen haftalarda ciddi sancım var diye acile gittiğimde nst ye almışlardı hatta nst esnasında bile kasılmam oluyordu ama sancın çıkmadı demişti doktor 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️
Ben sertleşmeyi ve alt karın ağrısını söyleyeceğim belki duruma göre alır içim rahat etmeyecek gibi 😩
Vallahi bende burayı okudum stres oldum..
Yani sertleşme bendede oluyor ama bu kasılmami sancı mi bilmiyorum..
Cumartesi doktora ayrıntılı soracağım..
Yoksa bu şekilde insan takıyor
Aynı işte ben de ayırt edemiyorum bir türlü ☹️canım sen benden önce gidiyorsun doktora sorunca bana da söyler misin ya

Merhaba canım grubumuzun serklajlısı benim😬🤣
Progestanı koyarken mi hissediyorsun yoksa yürürken mi?
Progestanı koyarken hissediyorsan ben her koyusumda parmagıma geliyor dikiş
Ama yürürken hissediyorsan bende son zamanlarda bolca hissediyorum dikişi
Progestanı alırken hissediyordum ama ileride hissediyordum artık hemen 3 cm falan ileride hissediyorum

Şekeri olan arkadaşlar benim diyetisyenim kabak çekirdeğini çok öneriyordu ama pek umursamamıştım
Dün açlıgım 126 çıktı kabak çekirdeği yedim 62ye düştü
Bugün arkadaşlarım ziyaretime gelmişler hepsi birşeyler yapıp gelmişler mecbur yedim ve hepsi şeker yükselten şeyler ama arada k. Çekirdeğide yedim korkarak ölçtüm ama toklugum 110 çıktı
Kesin deneyin kabak çekirdeğini TAVSİYE😁
Normal tuzlu tuzsuz mu farkeder mi

Ben sertleşmeyi ve alt karın ağrısını söyleyeceğim belki duruma göre alır içim rahat etmeyecek gibi 😩

Aynı işte ben de ayırt edemiyorum bir türlü ☹️canım sen benden önce gidiyorsun doktora sorunca bana da söyler misin ya
Tabi yarın yazarım canım, benimde böyle sertleşiyor bazen kafa popo var gibi oluyor geçiyor..
Ama genelde de yumuşak değil. Karnım

X