2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Ay canım hatırlıyorum seni gözün aydın Allahım sağlıcakla kucaklamayı nasip etsin inşallah

Bu arada geçmiş olsun canım hızla yazdım bı yandan da eşime laf yetiştiriyorum. İnşallah sağlikla ilerler her adım

Bebek de hiçbir sıkıntı yok ben hissetmedim sanciyi fakat göbek çevremde ağrı oluyor bebek ara ara orda toplanıyor gece uyku yok belim yemek vs yaparken çok agriyor

Maşallahhhh bu habere çok sevindim genelde doktorlar bir adet görüp kalabilirsin diyorlar gönlünü ferah tut

Ay canım hatırlıyorum seni gözün aydın Allahım sağlıcakla kucaklamayı nasip etsin inşallah
Allah razi olsun cnm. Rabbin sabredebilmem icin nasip etti diye dusunuyorm. Insallh saglkla ilerler cok korkuyorm. Sizi takipe ediyorm masallh geliyor bebisler.

Gözünaydın canım çok sevindim rabbim sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin inşallah

Allah razi olsun cnm. Rabbin sabredebilmem icin nasip etti diye dusunuyorm. Insallh saglkla ilerler cok korkuyorm. Sizi takipe ediyorm masallh geliyor bebisler.
Hayırlı olsun çok sevindim korkmanız çok normal ama insallah sağlıkla ilerleyecek hiç uzumeyin strese sokmamaya çalışın kendinizi

Kızlar benim de karnım öyle dediğiniz gibi çok sert çocuk hareket ettiğinde çok rahatsız ediyor hatta geriliyor iyice ama bugün nst ye girdim kontrolüm vardı herhangi bir sancı vs. Çıkmadı
Benimki sağ taraftan inanılmaz itekliyor canım yanıyor senin kaçıncı haftan canım pazartesi kontrolüm var sata göre 31 haftalık olacak ama 1 hafta önden gidiyoruz nst alır mı acaba diye merak ettim

Benimki sağ taraftan inanılmaz itekliyor canım yanıyor senin kaçıncı haftan canım pazartesi kontrolüm var sata göre 31 haftalık olacak ama 1 hafta önden gidiyoruz nst alır mı acaba diye merak ettim
Kasılmam var dersen alır canım ben de pazartesi kontrole gidicem. Tam 31 olcaz. Ben dicem kasılmam var diye böyle giderse umarım gitmez. Bugün biraz yoruldum eğil kalk çok yaptım ondan mı böyle oldum diye düşünüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…