2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Ne öneriyor peki? Ben henüz almadım ona göre alırım
Hipp organic combiotic veriyoruz abla biz yenidoganlada hastanede dedi sma yi da önerdi
Ama zaten doğum da sezaryen da normalde olsa ilk gün zorlayacağız insallah göğüsleri bi damla bi damla yetiyor dedi hiç gelmezse mama vereceğiz

Kızlarrr sizin de bebeğin hareketleri çok sertleşti mi? Artık tekmelerini vs aşırı hissediyorum neredeyse uyuyamayacaktım 30+2
Ben 30+4 üm inanılmaz sertleşti. Gece bazen öyle tekme atıyo ki beni sarsıyo. Yan yatınca özellikle ayaklarının tarafına galiba tepişip duruyo. Allahım yicem ya bi çıksın

Kızlar 30 hafta 4 günlük gebeyim. Pazartesi günü kanamam oldu bacaklarımdan aktı kanlar. Hastaneye yattım. Tedavi gördüm doğuma alınacaktım rahim ağzım açılmış. Ciğer geliştirici iğneler kasılma önleyici ilaçlar serumlar yaptılar çok şükür engellendi şu an taburcu oldum. İğne ve 4 saat arayla ilaç tedavisi verdi ve sürekli yatacakmışım. Çok korkuyorum 36 ya kadar dayanabilecek mi her an doğum olacak diye bekliyoruz

Çokkk geçmiş olsun şükür doğum engellenebilmiş hiç kalkma yatarak 5-6 haftanda geçerse her şey yoluna girer inşallah canım

Çok gecmis olsun insallah sağ Salim yatıp dinlenirsen 36 ya yetişirsin bence çok arkadaşımın başına geldi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…