2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    303
Kızlar yarın randevum varya 32+3 olucam ve bu son ultrason randevum yarın neye bakıcak🤣
Biraz korktum nedense bugün gidenler doktor neye baktı sadece kilo boy ve 4d mi yaptı yoksa yine detaylıdaki gibi organ taramasımı yaptı
Neden son ultrason randevun canım ben bugün 32+1 im gittim alttan üstten herşeye baktı 😊nst bağlandım hemde 2 kez ilkinde yarısına kafar uyuyormuş bebiş gazla hareket göremedi ikinciyi istedi idrar kültürü galan istemişti

Neden son ultrason randevun canım ben bugün 32+1 im gittim alttan üstten herşeye baktı 😊nst bağlandım hemde 2 kez ilkinde yarısına kafar uyuyormuş bebiş gazla hareket göremedi ikinciyi istedi idrar kültürü galan istemişti
Burda 3 ultrason hakkımız var canım yarın 3. Hakkımı kullanıcam🙁
Bende nstye bağlamalarını istiycem inşallah bağlarlar çünkü çok kadılmam oluyor

Böbrekten sıkıntı yaşayanlar ne durumdasınız acaba 🙁 ben bu aralar sağ böbreğimde ağrı hissetmeye başladım tekrardan 🥺 En son büyümesi durmuştu ayda 1 gel demişti doktor.Bu hafta kontrole gideceğim ama korkuyorum inşallah bir sıkıntı çıkmaz doğuma az kaldı çünkü 😓
Benim ve bebeğin sağ böbreği büyümüştü. Kontrole de gitmedim valla üşütmemekte çalışıyorum

Benim sonuca yakın çıkmış
2 tane diyet ekmek yemişsin ya canım onu 1 e düşür bence veya hiç yeme bende onu yemeyi bıraktım
Ama listede var canım :/ bu listeye 1hafta uy değerlerle karşılaştırıp ona göre yeni liste yazıcam dedi ve kesinlikle doydum diye listedekileri bitirmemezlik yapma dedi doysanda listeye uyman gerek diyo kafam karıştı şimdi

Kızlar hasta oluyorum boğazım acıyo yutkunamıyorum akşam bir anda çöktüm elden ayaktan düştüm üşüyorum farenjit olcam sanırım yine antibiyotiksiz geçmiyordu of of
Çok geçmiş olsun benim de eşim dün bogazım ağrıyor dedi bugün sabah bir uyandım benimde bogaz gitmiş şu an ağrı var yutkunurken, halsizlik ve kırgınlık çöktü, üzüldüm vallahi nasıl düzeleceğiz?

Bana diyet listesi verildi canım ona göre yedim1hafta bu listeye uyup ölçüm yapıp tekrar endokrin ve diyetisyene randevu alıcam.
2 Tam Tahıllı Ekmek
1 Kepçe Tarhana Çorbası
6Y.k Yoğurt
6 Kaşık Brüksel Lahana
Ve Salata (havuç,marul,domates,salatalık)
Bence 139 korkulacak bir rakam değil listen de gayet doyurucu görünüyor 2 ekmek ve unlu tarhana var sonuçta. Bence iyi gidiyorsun

Ama listede var canım :/ bu listeye 1hafta uy değerlerle karşılaştırıp ona göre yeni liste yazıcam dedi ve kesinlikle doydum diye listedekileri bitirmemezlik yapma dedi doysanda listeye uyman gerek diyo kafam karıştı şimdi
Doktorun daha iyi bilir tabi canım o zaman 1 hafta tamamen uygula
Ama 139 iyi hiç endişelenme

X