2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302

Eklentiler

• IMG_1877.png
    IMG_1877.png
    169,3 KB · Görüntüleme: 50
Yaa ben pozisyonu unutmuştumm inşallah benimkide dönmüştür sezeryandan aşırı korkuyorum..
Yok kız bebeğin pozisyonu değil benimki zaten baş aşağıda😊ben normal doğum pozisyonunu düşünyrum demk istedm😊epidural harikada başımıza bşka neler gelicek beni kan tutar o tarz şeylere bakamam vs falan😊

Anladığım kadarıyla 9 ay boyunca sadece 3 ultrason hakkınızmı var?
Yok canım ilk 4 ay özele gidiyoruz orda her ay bakıyorlar 16. Haftada dosya veriyorlar ve hastaneye başlıyoruz özeli bırakıyoruz
Hastanedede ultrason zararlı diye 3 kez bakıyorlar 22-26ve 32. Haftalarda
Ama her ay doktor randevusu oluyor kan tahlili idrar tahlili yapılıyor ve şikayetlerimizi dinliyorlar

Yok kız bebeğin pozisyonu değil benimki zaten baş aşağıda😊ben normal doğum pozisyonunu düşünyrum demk istedm😊epidural harikada başımıza bşka neler gelicek beni kan tutar o tarz şeylere bakamam vs falan😊
Hm ben yanlış anlamışım🤣
Güzel düşünelim güzel olsun ya
Ben hep doğumu kolay basit olucak diye düşünüyorum inşallah öylede olur

Ben belden uyusmayi kabul etmedigim icin sirf epidural istemedim ya istemeli miyim fitiklarim var ve asiri agri oluyormus belde o yuzden korkuyorum
Ben 1,5 yıl önce epiduralle normal doğum yaptım hiç bel ağrım olmadı bu hamileliğimdede hiç bel ağrısı yaşamadım kişiden kişiye değişiyormuş bu şikayetler

Evet herşeyin doğal olanı güzel ama kendimizi en iyi biz biliriz boşuna heyecan aramaya gerek yok diye düşünüyorum hatta babalar bile bu doğum yöntemine karışmamalı. Bende de bir panik başladı bir yandan da aynı bedende olmayacağız diye de üzülüyorum 🥹
Aynı hisler bende de başladı hem gelsin hem gelmesin ayrılmayalım istiyorum 🥹🩵

Bence 139 korkulacak bir rakam değil listen de gayet doyurucu görünüyor 2 ekmek ve unlu tarhana var sonuçta. Bence iyi gidiyorsun

Doktorun daha iyi bilir tabi canım o zaman 1 hafta tamamen uygula
Ama 139 iyi hiç endişelenme
Tesekkür ederim kızlar içimi rahatlattınız 🙏🏻 liste fazla doyurucu yerken fazla geliyor zorlanıyorum bitirmekte biraz zorladığım için midem bulanıyor ama liste dışına çıkmayım dedim 1 hafta boyunca 🌸
Kizlar ben de gebelik sekeri cikmadi, ciksaydi mi olculmesi gerekirdi ? Ben hic boyle olcum yapmadim
BEnde çıktığı için ölçüm yapmak zorundayım bildiğim kadarıyla şekeri olmayanlar ölçüm yapmıyor.

X