2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    303
Bugün kontrolüm vardı.daha once durumu anlatmistim.tansiyonm yükseldiği için bebek gelismedi 3hafta geride kaldı kondonu kan akımı yavaş gittiği söyledi önceden.bugun hayla aynı yavaş akımi gidiyo. 850_900 Gr oldu 32 cm oldu.sukur bebek iyi kalbi atıyor korkulacak bişey yok dedi Yarın sabah ve yarın akşam ciğer gelistirici iğne vurdurcam.beklemeyelim dedi çarşamba gunu sabah sezeryanla olucam.benm için dua okurmusun. Şoktayım hayla.hazirda hissetmiyorum 😳
Allah yardımcınız olsun. Sağlıkla doğup büyüsün bebeğiniz.

Senin zaten değerlerin iyi bencede boşuna 1 cihaz daha alıp masraf yapma
Aynen ben onu yapana kadar stresten şekerim fırlar zaten🤣
Hiç yememek daha iyi şurda çok az zaman kaldı doğurdugum gün karbonhidrat partisi yaparım artık😃
Ah bende o günlerin hayalini kuruyorum. Sürekli duadayim allahim sorun olmasin diye 😔
benim değerler eğer dikkatli yersem hiç sınırı asmiyo. Ama gecen de 2 parmak patates yedim yemeğin içinde. 164 çıktı. Bi gün senin gibi tatlıları denesem mi acaba ya. Bana yapar mı acaba. Sürekli kısıtlı beslenmek de psikolojik olarak kötü hissettiriyor. 😔

Kızlar merhaba doktora gittim herşey yolunda dedi sonunda yüzünü gösterdi bir eliyle biraz yüzünü kapatsada bunada şükür 😆32. Hafta 2 kg 170 gr çıktı verdiği kağıda göre 1 hafta önden gidiyor ama suyun fazla dedi şekeri azalt dedi. Ben hiç dikkat etmiyordum şekere artık mecbur edeceğim. Gün vermesi ama Şubat ın ilk haftası alırız dedi sezeryanle

Bende muayeneden çıktım çok şükür herşey yolunda. 20.haftadan beridir ilk defa zar zor yüzünü görebildik bana hiç benzemiyor kocama benziyor her yeri kısacası kocamı doğuracam 😂 Şubatın ilk haftası sezaryen olacağım 2 şubata onay aldım bakalım hayırlısı olur inşallah 🌺
Canım seninkinin kilosu nasılmış

Aynı şeyin hayalini kuruyorum önce adana dürüm isteyeceğim eşimden ardından tatlı çok pis kuruldum
Ben hamburger menü ve bol kremalı çikolatali pasta yada çikolata sos akan tüm çeşit tatlilardan olabilir. Bide eve çıkınca mısır ekmeği yapıp yemegi düşünüyorum. Ayy 🤤🤤🤤🤤🤤 salçalı makarnalar lahmacunlar patates in herseyi 🤤🤤🤤🤤 ekmeğe ekmek hamura hamur katıp yicem ahahahahah

Ah bende o günlerin hayalini kuruyorum. Sürekli duadayim allahim sorun olmasin diye 😔
benim değerler eğer dikkatli yersem hiç sınırı asmiyo. Ama gecen de 2 parmak patates yedim yemeğin içinde. 164 çıktı. Bi gün senin gibi tatlıları denesem mi acaba ya. Bana yapar mı acaba. Sürekli kısıtlı beslenmek de psikolojik olarak kötü hissettiriyor. 😔
Bence 1 kere dene yükselirse birdaha yemezsin

Kızlar merhaba doktora gittim herşey yolunda dedi sonunda yüzünü gösterdi bir eliyle biraz yüzünü kapatsada bunada şükür 😆32. Hafta 2 kg 170 gr çıktı verdiği kağıda göre 1 hafta önden gidiyor ama suyun fazla dedi şekeri azalt dedi. Ben hiç dikkat etmiyordum şekere artık mecbur edeceğim. Gün vermesi ama Şubat ın ilk haftası alırız dedi sezeryanle
Benimde randevum yarın 32+3 olucam
Kilosunu çok merak ediyorum inşallah benimkininde kilosu iyidir

Ya şeyden korkuyorum başlayınca durduramazsam kendimi yada ne kadar yemeliyim onceden 1 dilim kek keserdi ama şimdi 3 5 dilim bi anda götürürüm yani 🤣🤣
Canım bak benim önerdiğim tatlılar arasında kek yok🤣
Sütlü tatlılar serbes sadece onuda tarçın ve bol cevizle yiyceksin
1 kase yesen yeter zaten 2.yi yemek istesende bebişin aklına gelir yiyemezsin bende hep öyle oluyor
Birde eşim diyet kurabiyeler almış bitterli tarçınlı yulaflı onlarda iyi gidiyor internette bi bak ordada vardır

Canım bak benim önerdiğim tatlılar arasında kek yok🤣
Sütlü tatlılar serbes sadece onuda tarçın ve bol cevizle yiyceksin
1 kase yesen yeter zaten 2.yi yemek istesende bebişin aklına gelir yiyemezsin bende hep öyle oluyor
Birde eşim diyet kurabiyeler almış bitterli tarçınlı yulaflı onlarda iyi gidiyor internette bi bak ordada vardır
Ya ben detaya girmedim kek dedim 🤣🤣
Hic aklıma gelmedi o diyet urunler bak. Beyne seker gitmeyince calismiyo ahahahah

Ayy olsa da yesem🤣 Ama şaka bi yana hamileyken de canın çektiğini yiyememek de gerçekten sabır gerektiren bişey size madalya takmak lazım🏅🥇
Kiz ben çok sevmezdim yemek yemeği. Yani bole açlıktan ölmemek bayilmamak için atistirirdim. Ramazan da 1 corba yeterdi ötesini aramazdim içim almazdı. Bu kisitlamayla iyice tatlı geldi hersey. 🤤🤤🤤 Ben kendimi hiç böle bilmezdim ahahahah 🤣🤣🤣

X