2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    303
Hiç canını sıkma bende bugün gittim 30+6 yim
Bebeğimin kilosu 1500 damarlarım direnci artmış zaten vardı ama artmış bebeğin akımı ve nst iyiydi tansiyon takibi yapacağım
İyi şükür canım demekki doktorlar daha yüksek kilo bekliyorlar her bebekten onu anladım devletemi gidiyorsun özelemi

Hiç canını sıkma bende bugün gittim 30+6 yim
Bebeğimin kilosu 1500 damarlarım direnci artmış zaten vardı ama artmış bebeğin akımı ve nst iyiydi tansiyon takibi yapacağım
Pıhtılaşma igne ve ilacı kullanıyormusun canım bendede var direnc gecen ay azalmışdı bu ay bakalım nasıl olucak böyle olunca İnsan diken ustunde oluyor gelişimi geri gider diye. Tansiyonun çok mu? Azmı?

Okadar beslenmeme rağmen bukadar alıyor bebek daha napayım ki genetiğimizle alakalı demekki sağlıklı olsunlarda sonradanda kilo alırlar inanıyorum ben

Okadar beslenmeme rağmen bukadar alıyor bebek daha napayım ki genetiğimizle alakalı demekki sağlıklı olsunlarda sonradanda kilo alırlar inanıyorum ben
Önemli olan sağlıklı olması şimdi iş öğrettiğim kadının bebeği 2500 lerde doğmuş çok çabuk toparlanmış sonra merak etme daha vakit de var zaten

Benim yeğenim 2800 dogmusdu amma ilk 6 ay o kadar tombullaştıki maşallah.
Amma görümcemin oglu. 3400 olmuşdu 6 ayda çok az kilo aldı zayıf bebekti sağlıklı olsunlar yeter kilo fark etmez

Hepinize merhaba kızlar .Bebeklerin kilo durumu okuduğum kadarıyla normal seviyelerde bence , yeğenim 2850 doğmuştu kordon dolaşmasından ama maşallah 3-4 ay da tam bir tpsuncuk oldu hala da öyle Yeter ki sağlıklıca doğsunlar inanıyorum hepimiz tosun yaparız minikleri biz de o potansiyel var

Kızlar hastane çıkış seti aldınız mı link fotoğraf vs paylaşabilir misiniz kaçlı aldınız kaçlı alsak yeterli

Pıhtılaşma igne ve ilacı kullanıyormusun canım bendede var direnc gecen ay azalmışdı bu ay bakalım nasıl olucak böyle olunca İnsan diken ustunde oluyor gelişimi geri gider diye. Tansiyonun çok mu? Azmı?
Ecopirin kullanıyorum
Tansiyonum simdilik normal insallah normal devam eder

Qnladm cnm Allah yardmcn olsun inşallah esinde bence bebk doğunca daha ilgili olacak diye düşünüyorum eşimde 2.yi istemiyordu bizde de benim zorumla ikna olmaya başlamıştı ama sonrasında olmayınca iş ciddiye binince eşim de istemeye başladı bu 2.gebeligim tedaviyle oldu o yüzden de daha bi ilgili istediğim herseyi alalım filn diyor içimizde kalmasın diyoruz ilkinde biraz maddiyat da zor durumdaydı şükür bunda daha rahatız

Merhaba kızlar devlete gidiyordum ben 1 tane hastane var il de bizde çevre il deki özel hastaneye gidicez ilk defa dogumuda sezeryan orda yapmayı planlıyoruz artık normal istiyorduk ama riskde alamayız 30hafta olacak gittiğimizde muayene esnasında renklide bakıyorlarmis ücret mi talep ediliyor onun için bide nts de özellerde ücretli diye okumustum doğrumudur.

Ben bugün doğduğunda hemşireye vereceğim çantayı hazırladım. Bi uzun kollu zıbın - alt üst takım - eldiven - şapka - çorap - bez koydum
Kızlar hastane çıkış seti aldınız mı link fotoğraf vs paylaşabilir misiniz kaçlı aldınız kaçlı alsak yeterli

Ay ne güzel ya darısı bize Allahın izniyle aldım şimdi bende Sudan çıkarma kısmını bilmiyordum inşallah kolay doğumlar olur sağ Salim alırız kucağımıza

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…