2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    303
Sakin deneme aman diyeyim. Zaten onun okuması ve niyeti felan yapılıyor. Oyle gelişi güzel koymuyodu ablamlar. Artık kendileri ile görüşmediğim için pek ayrıntılı bilgim yok ama. Aman diyeyim deneme. Nolur nolmaz. Hali hazırda bi sıkıntın yok çok şükür. Eline yüzüne bulaştırma 🤣🤣
Aha yandık o zaman bizden kimse bilmez öyle şeyleri okumaları falan YouTube dan açsak otun önüne telefon koysak olur mu acaba 🤭🤭😅

Merhaba kızlar devlete gidiyordum ben 1 tane hastane var il de bizde çevre il deki özel hastaneye gidicez ilk defa dogumuda sezeryan orda yapmayı planlıyoruz artık normal istiyorduk ama riskde alamayız 30hafta olacak gittiğimizde muayene esnasında renklide bakıyorlarmis ücret mi talep ediliyor onun için bide nts de özellerde ücretli diye okumustum doğrumudur.
Evet benim gittğim özelde nst ücretli 10 gün içinde 2. Ücretsizmiş sanırım bana pahalı geldi biraz 650 dediler sizin daha uygun olablir belki

Benim kız hiç yüzünü göstermiyor ay sinir oluyrum ya tek eli gözünde yada ikisiyle yüzünü kapatıyor şükür zorlada olsa ara ara görüyoruz elleri hep yüzündeyse bukadar hareketi sadece ayaklarıylamı yapıyor acaba yada ultrasona gireceğimi anlıyor bilerek yapıyor😊

Benim kız hiç yüzünü göstermiyor ay sinir oluyrum ya tek eli gözünde yada ikisiyle yüzünü kapatıyor şükür zorlada olsa ara ara görüyoruz elleri hep yüzündeyse bukadar hareketi sadece ayaklarıylamı yapıyor acaba yada ultrasona gireceğimi anlıyor bilerek yapıyor😊
Anlıyorlar bence. Eşimle gidince bacaklarını kapiyo hep. Esim yoksa anten gibi aciyo. Hissediyorlar bence :KK22:

Ağır kaldırmayayım diyorum ama gün içinde mecbur kalıyorum ya :KK43: bugün damacana su geldi sabahtan akşama kadar bekleyemedim ayağımla ittirdim döndürerek götürdüm belim ağrıdı
Çamaşır yıkadım havlular olduğu için sepetle balkona taşıdım yine belden vurdu of of tutamıyorum kendimi

Aykızlar bu mide yanması beni öldürüyor kusucam şimdi bir turlu yatamıyorum oturup uyumaya calisiyorum. Ne yapa bilirim acaba ilaç içdim gecmiyor ya

Ağır kaldırmayayım diyorum ama gün içinde mecbur kalıyorum ya :KK43: bugün damacana su geldi sabahtan akşama kadar bekleyemedim ayağımla ittirdim döndürerek götürdüm belim ağrıdı
Çamaşır yıkadım havlular olduğu için sepetle balkona taşıdım yine belden vurdu of of tutamıyorum kendimi
Bnde damacanayı sürüklyrum mecbur yapıyoruz yani çmaşır vs

Benim gebeliğin başından beri 9 lar da 10 larda. 9 altına düşünce sersemletiyo. Hemen tuzluğu dikiyorum ağzıma uzanıyorum. Eger sersemlik felan yapmiyosa sorun etme. Yüksek tansiyon sıkıntı.
Genel itibariyle baya sersemim gün içinde 😅 baş ağrılarımdan dolayı doktorum tansiyon takibi istemişti hâlâ ensemden vuran bir ağrı var maalesef 🥲🥲

Evet benim gittğim özelde nst ücretli 10 gün içinde 2. Ücretsizmiş sanırım bana pahalı geldi biraz 650 dediler sizin daha uygun olablir belki
Allah aşkına hangi hastane bu, muayenesei kaç para ki hadi orada bebeği görüyorsun falan, bunda sadece 20 dakika makineye bağlanıyorsun 650 neymiş yaa

X