2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    303
Kısalma devam etmiş 25 mm olmuş kızlar dua edin bu sıpa en azından Aralık ayını çıkarsın
Aralığı cok rahat cıkarır minnos bilse anne karnı daha rahat cıkası gelmezdi hic içini ferah tut asırı bir kısalık değil sadece eğilme yorulma hep uzan aralık cok rahat cıkar bile

Yaaa çok teşekkür ederim gruptaki en motivasyonu yüksek olan insansın valla modumu
Yükseltiyorsun yazdıkça iyi ki varsın rabbim gönlüne göre versin

Bazı insanların gerçek anlamda duyguları yok. Bahşedilmemis yada körelmiş o duygular. Bosver onlari. Mevlam hepimizden razı olsun

Normal olmasa zaten doktor normal değil diye söylerdi böyle söylemediğine göre için rahat olsun bence

Yaaa çok teşekkür ederim gruptaki en motivasyonu yüksek olan insansın valla modumu
Yükseltiyorsun yazdıkça iyi ki varsın rabbim gönlüne göre versin
Ay teşekkür ederim aslinda bu aralar kendimi moral olarak yükseltmiş durumdayım. Ve buda buraya yansıdı tesadüfen. Bende bazen sizlerin anlattığı gibi dibi görüyorum. Toparlanmak zor oluyor ama bu ara yüksek tutmaya çalışıyorum kendimi. Sizlere de nasip oldu destek olmak
Mevlam hepimizin gönlüne göre versin inşallah

Şeker yok şükür. Biraz izin kullanıyorum evde kala kala sıkıntıdan yedim herhalde iştahım çok arttı hareket de yok. Ama bundan sonra dikkat etmek istiyorum tekrar. Evet bebişlerimiş sağlıklı olsun kilodur alınır verilir. Çoğu bitti azı kaldı stres dönemleri de geçti inşallah

Çok sagol canım konuştuğumuzdan beri her zaman destegini sohbetini esirgemedin zaten her zaman dediğim gibi sesin bile beni çok rahatlatıyor gönlün kalbin o kadar büyük ki bunu tüm içtenliğimle söylüyorum. Bazı insanlar hani sana çok iyi gelir yazdıgı herşeyi defalarca okursun ya sen benim için aynı öylesin Allah razı olsun rabbim inşallah hep güzel kapılar açar güzel insanlar çıkarır karşına

Çok sagol canım Burda artık çok farklı bi bağ kurduk başkasına anlatmaktansa burda sizlerle paylaşmak beni daha çok rahatlatıyor hepinize çok teşekkür ederim
Hepimizin ayrı ayrı acıları var inanıyorumki bu minik yavrularımız o acılarımızı birazda olsa unutmamıza yardımcı olucaklar
Tek temennim inşallah hepimiz bebeklerimizi hayırlısıyla sağlıklısıyla kucagımıza alırız her duamda sizlerede yer veriyorum. Bundan sonra hayatımızda hep güzellik mutluluk olsun inşallah

Kiz Allah seni aklima gelseydi ses atardim dur bi dahakine oyle yapayim tamm bu kadar övgü yeter ahahah alışık değilim bide alışırım sonra cok ararım

Mevlam hepimizden razı olsun kalp kalbe karşı seninde bana çok katkın oldu. Hep iyiliklerle güzelliklerle devam edelim

Kızlar hastaneye yenidoğan mı götürelim sadece 3 aylık zıbın alalım mı yanımıza , ütü basındayım ayarlamaya çalışıyorum
Bence yeni doğan koy 3 yada 4 takım. Kusarsa felan degistirirsin. Bide ev yakınsa doğum yapacağın yere dolabına hazırla. Ihtiyac olursa ya esin getirir yada bi yakınından istersin. İlk 1 hafta kadar ödemleri oluyo ama genede yenidoganlar yeterli olacaktır diye düşünüyorum

Benden önce
benden önce annem ikizlere hamileymiş onları kaybetmiş bir kız bir erkek bana anlatmıştı küçükken melek kardeşlerin var diye dua ederken hep onlara da ediyordum böyle koruyucu meleklerim gibiydiler kendimi güçlü hissediyordum yalnız değilim gibiydi çocukken içimizde yaşattık hep o iki meleği..

10 günde 2 kilo olmazlar diye blyrum canım haftalık kilo alımları var ama 2 kilo olmamıştır
10 günde 2 kilo olur demedim canım 2 hafta önce 1400 gramdı ortalama haftalık 200-300 gram civarı alıyorlar 30 haftadan sonra hızlı bir şekilde kilo alımı oluyor. Daha randevuya 10 günüm var. 30 günde bir muayeneye gidiyorum 30 günde 600 gram rahat alır 2 kiloya ulaşır demek istedim

2 tane 10lu hastane çıkışı koydum 3 tanede zıbın tulum üçlü takımlardan bir kaç tane de iç zıbın koydum yenidoğan hepsi küçük hurclara koyup valize koydum. Minnosun valizi hazır benimki eksik benimkileri zaman yaklaşınca hazırlarım pijamaları giyiyorum

İnşallah canım sağlıkla alıp çıkalım yaramazları

E güzel yeterli olur sanırım. Dediğim gibi ihtiyaç halinde alınması için eve de hazır et 1 2 tane 5 li takım felan onları aldırırsin.
Bende giyiyodum pijamalardan sonra bi anda hastahane işi çıkınca hersey allak bullak oldu hazırladığım canta vardi oda bozuldu. eksik ihtiyaçlar var onları bu hafta tamamlayıp en yakın zamanda doğum çantasını full tamam halde hazırlamayı düşünüyorum sende de anksiyete var yakında hazir edersin bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…