2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    303
Grupta en çok kiloyu alan ben miyim 15 kiloama baksanız 15 kilo almış gibi de değilimkarnımda çok yokBirde kızlar 1,5 ay oldu sağlık ocağı d vitaminini vereli 1 kere kullandım daha nedense unutuyorum onu
Bence d vit çok önemli düzenli kullansanız keşke

Göbek nasıl bebeğinizin kilosu nasıl haftaya göre alınan kiloya göre bebek kilolarını merak ediyorum da alınan kiloyla Bebeğin kilosunun alakası var mı diye
Göbeğim var saklayamıyorum artık. Bence bizim aldığımız kilonun bebekle alakası yoktur diye düşünüyorum. 2 hafta önce 1400 gr’dı bir sonraki muayene 10 gün sonra bakalım kaç kilo oldu bence 2 kilo olmuştur artık

Ya bu şefaatçi konusunda farklı farklı yorumlar var bende 7 hafta gibi düşük yaptım kalp atışları durmuştu. Eşimin abisi şefaatçi olamaz dünyaya gelip ses vermesi gerekirdi falan dedi düşüncesiz ya çok ağlamıştım. Ne düşünüyorsun bu konuda?

Kızlar hemşireye bebeği giydirsin diye bir tane takım veriyoruz dimi iki tane isimli hastane çıkışı var bir tane isimli çıkışı vereyim diğerlerini odada tutuyoruz sanırım
Ben guzel
Hastane çıkışımı isimli olanı götürmeyeceğim onu evde kendim giyindirip foto çekeceğim

Tabiki Allah bilir kimin kime şefaatçi olacağını ama canlanmış bir ruhunda yok sayılması çok saçma. Zira Hz. Ali'nin bir sözü var bir kadın gebe olduğunu anladığı an, bir kız bir erkek ismi belirlesin, eğer bebeğe bişey olursa isimsiz olmasın diye. Bence bu bile onların orada bizleri beklediğine işaret.

Yani 32 de mi olacak kontrolünüz
Ben de bilmiyorum benimki biraz minyon bi bebek olunca 29+3 de iken 1200 gramdı merak ettim herkes nasıl kilosu nasıl karnı nasıl
Ben su an 30+3 um 10 kilo aldım
Karnım aman aman çıkmadı ama aynen dediğiniz gibi göbeğim var saklanmıyor

Aaa bunu bilmiyordum ama ben yine de içimden isim koymuştum iyi yapmışım o zaman. Evet ruhlar kaybolmuyor kalp atışı oluşan bir canlının ruhuda vardır diye avutuyorum hep kendimi. Zamanı gelince kavuşuruz inşallah Sağol cevapladığın için içimi rahatlattın

Aynen 32’de kontrolüm olacak. Ya bence kimseyle kendini kıyaslama bebeğinide başka bir bebekle kıyaslama herkesin vücudu kendine özel. Bende instada görüyorum bazı gebelerin karnı hiç yok bazısınında göbeği benimkinden büyük bu durumun rahim bağ dokusuyla ilişkisi varmış. Göbüşlerimiz bize özel

Ben de alakalı olduğunu düşünmüyorum 28+5 1200 benim de ki 15 kilo aldim basindan beri seker cikti diyetteyim doktorum haftasiyla uyumlu dedi sorun yok dedi bu muayenede şunu anladım şekerden dolayı kilosunun fazla olmasını istemiyor bakim şeker bir soruna yol açmış mi diyerek ultrasona aldi beni fazla kilolu olmasını istemiyorum dedi suyu iyiyse açılma vs yoksa kafana takacak bir durum yok bence daha önce de söylemiştim asıl 30 dan sonra artış olacak kilolarinda

Mevlam senden de razı olsun kuzum. Ne demek keşke sadece dilimden değil elimden de bi şeyler gelse. İnsanız kadınız gebeyiz bazen bi şeyler üst üste gelir bildiğimiz şeyleri de duygularimizdan dolayı unuturuz. Yalnız değilsin duymaya ihtiyacın olduğunda yada konuşmak istediğinde yaz dertleşelim burda sadece goygoy için toplanmadik. Ne kadar uzak sanal gibi olsa da kalben arkadaş dost oluyoruz birbirimize. Her zaman destek olmaya hazırım canım benim

Malesef herkesin çevresinde patavatsız düşüncesiz insanlar sadece sıfatlar değişiyor kiminin komşusu kimin akrabası yada sözde arkadaşı hatta aile üyesi ama ne yazikki var bu şekilde duygusuz kalpsiz kişiler. Biz çizgimizi çekelim bu kişilere yeri gelir tatlı dille yeri gelir sivri dille. Kendini gelistirmemis kişilere bazen bizim müdahale etmemiz gerekiyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…