2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    303
Nioil yağı mı kullansam diye düşünüyorum .Dpktorum ne olumlu ne olumsuz konuştu o yağ konusunda da
Bende kararsız kaldım doktoruma da bu tarz okuduğum gördüğüm şeyleri söylüyorum pek oralı olmuyor o yüzden çekimser davranıyorum neyse yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik artık bi şekilde dayanacağız. Bu arada bende kefir tüketiyorum her gün doktorum sık sık yoğurt kefir tüket demişti

Aynı durumdayım kaburga ağrım geçti daha aşağıda hissediyorum seninle günlerimiz çok yakındı diye hatırlıyorum. Bebek büyüdüğü için diye tahmin ediyorum bazen fena vuruyor aşağı doğru

28+6 3 kilo aldım kendi başıma gayet dengeli beslenebiliyorum da evden çıktığımda ya da eve misafir aldığımda ipin ucu kaçıyo engel olmak istemiyorum kendime,bugün de sarma sararken iç harcını o kadarr yemek istedim ki öyle pişmemiş şekilde o kadar cezbetti ki ne alakaysa

Kızlar herkes haftasını yazınca farkettim ki baya baya yaşam sınırını geçmişiz maşallah koca bebek oldular
Kocaman oldu kuzular az kaldı doğuma zaman çabuk geçiyor valla daha dün gibi keseyi gördüğümüz günler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…