2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    303
Biz 5 yıl geri çekilme ile ilişki yaşadık hatta bu kadar yıldır hiç kaza olmadı birimizde sıkıntı mı var diye düşündük 😃 ama karar verir vermez de oldu şükür. Bu beni daha da geriyor şimdi 2.yi düşünmüyoruz prezervatifle de hissedilmiyor spiral mi en mantıklısı acaba

Benim canım sürekli abur cubur istiyor ama şekerden dolayı yiyemiyorum. Ondan akşamları patlamış mısır patlatmaya başladım bunun bi zararı yok dimi hamilelikte

Evet öyle söyleyenler var ama bu doğru değil basit kistler geçiyor pcos’un bir tedavisi yok malesef doğum da çözüm değil . Sezaryen olmayı düşünüyorum bakalım kistlere de müdahale edebilirse çok iyi olur 🙏🏼
Bildiğim kadarıyla pcos müdahale edilemez oradaki mesele küçük küçük olgunlaşmamış yumurtalar yani cerrahi müdahale imkanı yok

Kızlar üzerimde mutsuzluk var canım hiçbişey yapmak istemiyor artık özellkle akşam oldumu şu vücut huzursuzluğu bacak sendromu falan beni mutsuz ediyor ev temizliğinide saldım artık yılbaşından snra zaten eltimle temizlicez yemek çamaşır öyle braz toz alırım arada vücudumu taşıcak detaylı temizlik yapcak halim yok artık valla

Benim canım sürekli abur cubur istiyor ama şekerden dolayı yiyemiyorum. Ondan akşamları patlamış mısır patlatmaya başladım bunun bi zararı yok dimi hamilelikte
Çok tuzlu yapmazsan zararı yoktur dye düşünyrum bende sardım abur cubura paketli ürünler sağlıksız olduğu için uzak durmaya çalışıyrum öncedne hiç aram yoktu abur cuburla ama hamilelikte yiyesim var hep

Biz 5 yıl geri çekilme ile ilişki yaşadık hatta bu kadar yıldır hiç kaza olmadı birimizde sıkıntı mı var diye düşündük 😃 ama karar verir vermez de oldu şükür. Bu beni daha da geriyor şimdi 2.yi düşünmüyoruz prezervatifle de hissedilmiyor spiral mi en mantıklısı acaba
Yani geri çekilmedede yıllarca hamile kalmayan var demek ki tabi bu lar özel konular tercih mesela eşler nasıl isterse yola o şekil devam edilir

Kızlar üzerimde mutsuzluk var canım hiçbişey yapmak istemiyor artık özellkle akşam oldumu şu vücut huzursuzluğu bacak sendromu falan beni mutsuz ediyor ev temizliğinide saldım artık yılbaşından snra zaten eltimle temizlicez yemek çamaşır öyle braz toz alırım arada vücudumu taşıcak detaylı temizlik yapcak halim yok artık valla
O bana da çöktü ya havalardan mı sona geldik ondan mı bilmiyorum. Bende bir de gerginlik başladı yapabilecek miyim benden anne olur mu 😅 bu son özgür zamanlarım mı diye düşünüp kendimi bunalıma aokmak üzereyim

Bildiğim kadarıyla pcos müdahale edilemez oradaki mesele küçük küçük olgunlaşmamış yumurtalar yani cerrahi müdahale imkanı yok
Muayene olduğum bir doktor ameliyat olabileceğini fakat tekrarlama olasılığının çok yüksek olduğunu söylemişti. Bende hazır sezaryen olacakken doktorumla bu konuda konuşacağım o ne derse o şekilde ilerlemeyi düşünüyorum

İyi akşamlar herkese babybjörn muadili anakucağı alanlar hangi markaları aldı, güzel geldi mi?
Bir de yenidoğan çekimi ve hastane çekimi için fiyat alanlar var mı

aramızda gebe okuluna giden var mı bizim burda devlet hastanesinde açılacakmış 22 haftalıkken kayıt aldılar yarın 29 haftalık olacağız hala bi haber yok bugünlerde açılmak üzereymiş bu gidişle o açılana kadar ben doğuracağım😂😂
Ben gittim 5 haftalik bir egitimdi neges egzersizi felan yaptik hmile platesi yaptik bir de bebegin ilk olusumundan dogana kadar hatta yenidoğan ve logusa egitimi aldim bece verimli gecti 20. Hafyada basladik 25, hafta bitti

O bana da çöktü ya havalardan mı sona geldik ondan mı bilmiyorum. Bende bir de gerginlik başladı yapabilecek miyim benden anne olur mu 😅 bu son özgür zamanlarım mı diye düşünüp kendimi bunalıma aokmak üzereyim
Bence sona geldik diye böyle vücut ağrıları düşünceler ağırlık falan psikolojik olarak sarsmış olablir bizi bunaldım dışarlara çıkmak gezmek istyrum rahat yürüyemiyorum ağrılardan eşim olmadan arabasız biyerlere gidemyrum hemen wc sıkışıyorum karnım sertleşiyor vs Allahın izniyle çok iyi bir anne olucağımıza inanıyorum burda hepimiz evlatlarımız için çabalıyoruz anne olmayı beceremicek veya heveslenmicek kimsenin burada olacağını sanmıyorum hepimiz doğruyu yanlışı bilmek yaşadığımız belirtiler korkular başkalarındafa var mı diye buradayız Lohusa deprosyonuna girmeyelim yeter😊

Yetememe düşüncesi bende de var ben tam keyifciyimdir bebek olunca nasıl yetişcem bilmiyorum. Ama şu anki hareket kısıtlılığı da bunalttı. Sürekli eşimden bişeyler istiyorum. Büyük tuvalete bile çıkmaya korkuyorum bebek aşağı inecek diye. Ama hep hamileymişim gibi de değişik bir durumdayım.

Hıçkırığı bile dışardan belli oluyor artık. Çok büyük hareketler yapmaya başladı. Sanki derinin hemen altında gibi hareketleri belli oluyor. O kadar daraldı mı şimdiden yerleri ya

Muayene olduğum bir doktor ameliyat olabileceğini fakat tekrarlama olasılığının çok yüksek olduğunu söylemişti. Bende hazır sezaryen olacakken doktorumla bu konuda konuşacağım o ne derse o şekilde ilerlemeyi düşünüyorum
Şaşırdım insallah temelli çözülür o zaman 🤲🏻

Ben hayatta hiç çocuk sorumluluğu nedir bilmem pekte sevmem keyifciym ama hiç yetememe korkum yok aksine bizimkiler şanslı ya ev sıcak , anası babası yanında şükür maması bezi var daha ne diyorum 🤭 çok öyle mükemmel anne olmaya çalışmaya gerek yok psikolojim gider yoksa 😅 anaç değilim ondan da olabilir.. 🥹 bi şekilde büyüyecek koyunumuzda yeri gelecek yorulucaz uykusuz kalıcaz o ayrı ama bir gün her şey düzene girecek ❤️😇

Bence senin düzenli magnezyum kullanımına ihtiyacın var. Ağrıların da artmış. Ben günde 2 tane kullanıyorum öyle rahat uyuyorum

X